Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az volna a kérdésem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabu88 kérdése:

Az volna a kérdésem hogy holnap lenne első randim egy lánnyal de vita tört ki családon belül hogy virágot adni jó e avagy sem? Tanácsot kérnék minden javaslatot elfogadok, ha lehet akkor indoklást is.

Figyelt kérdés

#randi #virág #ttalálkozás
2013. jún. 30. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha romantikus vagy akkor vigyél! De kérdés a lány mennyire romantikus.. :) csak nehogy pofára essél!
2013. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnál virágot? Kedves, figyelmes dolog, egyértelmű romantikus szándékot jelez, és a nők általában szeretik a virágot, nem igazán tudsz vele mellélőni.
2013. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem első randin nem kell semmit adni a másiknak, gondolom ha beültök valahova úgyis te fizetsz, ez bőven elég.
2013. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 2 szer adtam virágot lánynak, mind kettővel rohadt nagyon égtem a virág miatt engem nézett mindenki röhögtek rajtam :D mikor oda adtam a csajnak még ő is röhögött aztán tanultam belőle , szerintem ne csináld mert k**túl be égsz te is . Inkább a farkad add oda neki annak tényleg örülnek. 20/f
2013. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt amikor vittem, de leszoktam róla.

Ha ismered a lányt már régebbről és tudod, hogy alakul valami köztetek, akkor vihetsz virágot. Ha most találkoztok először, akkor szerintem felesleges és korai.

2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem romantikus, de elso randin nem olyan fontos. Uljetek be valahova, es azt te fizeted. Masodik randin johet a virag!

En ha az elso randin viragot hozott volna a baratom, tuti zavarban lettem volna!

2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első randira virággal odaállítani ciki, bármit is gondolnak erről a szüleid. Az viszont már stílusos, ha randi közben veszel neki egy szál rózsát, ha jár éppen arra virágárus lány.
2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves dolog lenne. :)

De szerintem sokkal nyerőbb lenne a dolog,ha nem egy csokor virágot adnál,hanem csak 1 szálat. Pl 1 szál vörös rózsát. Én totál elolvadnék tőle. ^^

Mellé még 1 kézcsók és kész. :D


Persze ez sem jön be mindenkinek, meg így hallásra tök nyálas,de hidd el, egy kézcsók csodákra képes. :DD

Pl a randi végén. :)

2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen a lánytól függ. Van akinek bejön,van akinek nem.

A kérdés az,hogy jól döntesz-e. :D

Nehéz ügy. :/

Sok sikert. :)

2013. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vigyél neki diós kalácsot, azt minden lány szereti. Még romantikusabb, ha te sütötted.
2013. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!