Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem vagyok "sikeres"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok "sikeres" ezekkel a paraméterekkel nőknél?

Figyelt kérdés

185 cm magas,átlagos testalkatú van egy kis felesleg a hasamon,,osztályban csak egy van aki magasabb nálam az 192,de neki a szülei is magasak szóval..

Kedves,jó fej vagyok,de a normális csajoknak tényleg a bunkók jönnek be?Ugyan is ezt vettem észre 4 lánynál idén,akiknél próbálkoztam.

Társaságban nem járok sehova,inkább az ilyen "farkas" féle vagyok,hogy egyedül járkálok,de nyáron sehova se szoktam kimenni szinte.Max. ha biciklizek.

visszahúzódó,csendes vagyok.


2013. jún. 30. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves vagyok,kérdésben nők helyett csajok :D (Korombeliek-re gondoltam)
2013. jún. 30. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem is lesz esélyed max 27 éves korod körül. Addig a csajo a nagydumás, nagykárú bunkókra hajtanak.


Mondjuk később is csak azért jönnek veled össze mert megunják ezt az életet és kell egy lúzer aki nem csalja meg őket meg kb jól keres.


Hiába gondolodol és cselekszel helyesen a csajok logikája mindennemű racionalitást nélkülöz.

2013. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog jönni a te időd! Nem 27 évesen, és nem lábtörlőnek, ez hülyeség! 2-3 év, és sikered lesz. Bár ehez persze az is kell, hogy eljárj társaságokba, másnem biciklis túrákra.
2013. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!