Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kettesben találkozni? Fél? Vagy csak barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Megjelölt egy srác nemrég facebookon,beszélgettünk,és elhívott találkozni. Aztán ezt lemondta,mondván h dolga akadt. Ezután egy darabig egyáltalán nem ért rá,mert sok volt a dolga. Esténként mindig írt nekem,sokat beszélgettünk. Végre elhívott egy újabb találkára,de nem kettesben lennénk,hanem egy haverjával és annak a barátnőjével. Kicsit olyan,mintha nem akarna kettesben találkozni. Vagy csak sok a programja és így próbált beszorítani az idejébe,h elhívott egy eleve betervezett programra? Az volt az első,ami eszembe jutott,h gyáva,ezért nem kettesben akar lenni először. A másik gondolatom az volt,h lehet hogy csak barátkozni akar?

Szerintetek melyiknek lehet a legnagyobb esélye? Egyébként megmondtam neki,h kettesben szeretnék vele elsőként találkozni.

19/L


2013. júl. 5. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen töketlen gyáva
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél :) Gondolom jobban feltudna oldódni, ha a haverja is ott van és bátorabb lenne...
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jajamm, töketlen, és berezelt....
2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is csak fél

így hogy a haverja és annak a barátnője is ott lesz, tulajdonképpen duplarandira mentek

de azért nem 100%, lehet hogy csak tényleg nem ér rá máshogy (bár ez kevésbé valószínű)

2013. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-esnek van teljesen igaza
2013. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) én is ezt láttam legesélyesebbnek. Pedig hát elég népszerű,sok haverja van,és lánybarátai is,gyakran jár bulizni meg ilyesmi. Úgyhogy ez így elég érdekes
2013. júl. 5. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont kellett neki csaj, aztán segített neki a marokmarcsi és már nem kellesz
2013. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!