Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha érződik egy pasin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha érződik egy pasin, hogy ritkán van vagy régen volt barátnője?

Figyelt kérdés
Eddig még csak a szavaiból következtetek erre.
2013. júl. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mi ebben a baj? ezt nem értem!
2013. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit más nem használt az mindig jobb :D
2013. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2013. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:DD fogadjunk azt mondta, hogy: "Nagyon régen volt barátnőm, de akkor is csak ritkán."
2013. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért kell mindig mindenen kombinálni...
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne baj, nem kérdeznél ilyet...
2013. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kombinálás, sajnos a kérdező jogosan parázik, nektek lányoknak valahogy mindig az alfahím állatok kellenek én is emiatt próbálom mindig alfának mutatni magam, különben, akárhányszor is érzelmes, őszinte, gyenge srácnak látott egy lány, akkor sosem jutottam tovább a jó haverok vagyunk dolgom, ellenben, akinél mutattam, hogy csak baszni akarok és nem rinyáltam a csajnak, eljátszottam, mintha bármelyik csajt megkaphatnám, meg rajonganak értem a lányok, na ott aztán volt is szopatás minimum. :D
2013. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!