Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel egyszer randiztam elég jól sikerült nemsokára tervezzük a másodikat és a második randi végén szerintetek megkérdezzem hogy lesz-e a barátnőm vagy még korai?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Háát.. Megkérdezheted.

Kérdés: Megfogtad már a kezét? Adtál neki puszit? Ölelted meg? És ez tetszett-e neki, nem húzódott-e vissza?

2013. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
puszi volt meg egy ölelés
2013. júl. 11. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy ha az első 3 randi alatt semmi nem történik (kéz fogás, ölelés, csók...ilyenek), akkor az felejtős. :) Én a helyedben nem sietném el, hiszen most két találkozásból mit lehet a másikról leszűrni? :D

Kérdezz rá szerintem a harmadik randi után, ha nem történik semmi, de kérlek: ne úgy, hogy lennél-e a barátnőm- mert az béna...

Csak mondd neki, hogy szívesen találkozgatnál még vele, randiznál vele (mert szimpatikus, és szeretnéd jobban megismerni...), és ha igent mond, egyértelmű, hogy akar valamit :)

2013. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezni lúzerség szerintem. Az alap az hogy jártok :) Én még sose kérdeztem ilyet, adta magát a válasz mindig.


Azt gondoljátok, hogy egy kapcsolat kialakulása egy nap dolga, elhatározom és kész? A érzelmeknek kicsivel több idő kell mint a logikának. Ha már összebújtok, csókolóztok stb akkor minek hülyeségeket kérdezni? Ha meg még nem akkor meg dolgozni kell rajta egy picit!


Egy ilyen kérdéstől oda van a pillanat spontaneitása, és az tuti nem "romantikus".


Másik óriási hiba megkérdezni, hogy "megcsókolhatod-e". Ettől a csajok 99.9%-a kiakad, teljesen jogosan. Legyen már annyi tökösséged, hogy bevállalod a kezdeményezést! Mi baj lehet belőle különben is? Ha visszautasít az az ő baja :) (Ha megfelelő a pillanat nem fog úgysem, nem is tudna, ha akarna sem, még akkor se ha van már pasija :O beeony. Leszáll a köd.)


Na, az igehirdetésnek vége, sok szerencsét!

2013. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na már értem köszi nektek :D
2013. júl. 11. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg! Én igazából sose szoktam megkérdezni, hogy akkor na most járunk, hanem a sokadik találkozó után már úgyis egyértelmű lesz.
2013. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 11. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
megkérdezni tényleg gáz. majd kialakul!!
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!