Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel régen jóba voltam régen aztán elhanyagoltuk egymást megint! Most megint elkezdtünk jóba lenni? BŐvebben lennt!

Figyelt kérdés
Szal olyanokat mondd nekem hogy ő azt álmodta hogy összefogunk házasodni és lessz 2 gyerekünk, és most nem tudom hogy értelmezzem ezt, lehet hogy csak célozni akart ezzel valamire.?! mert nagyon szép a lány,, és tényleg én nagyon szerelmes is vagyok belé meg minden, és épp ezért félek attól hogyha kicsit félre értem a helyzetet és mondjuk rákérdezek az egészre, akkor nagyon pofára esek. Most hétvégén viszem bulizni, de nem tudom mivel tudnám igazán levenni a lábáról, hogyan tudnám kicsit elcsábítani!! kérlek segítsetek!! értelmes válaszokat !! köszönöm :) :)
2013. júl. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél vele udvarias vegyél neki inni akkor táncolj vele hívd el félre beszélgetni dicsérd h csinosan néz ki :)
2013. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki!

Ha nem tetszenél neki,akkor nem mondta volna el,amit álmodott.Te sem mondanád el,ha hasonlót álmodnál egy olyan lánnyal,aki nem tetszik. Ezzel is utalni akart szerintem.:)

A buliban pedig hívd táncolni,mondjuk hívd meg egy italra,és ha egy városban laktok,akkor kísérd haza,és a búcsúnál csókold meg. Szerintem tuti nyerésed lesz,ha nem lesz a buliban valami galiba.:) Sok sikert. Majd írd eg,hogy mi volt.:)

16l

2013. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööm széépen!! okéé megirom!
2013. júl. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!