Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy lányt! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy lányt! Ez jó ötlet, így meglepni?

Figyelt kérdés
Még sose mondtak igent nekem. Most nagyon izgulok, szeretném, ha jól sikerülne. Annyit tudok a lányról, hogy nagyon szereti a virágokat/növényeket, a kedvence a tulipán, amit majd viszek neki, egy arborétumba terveztem a randit, és a kedvenc színe a citromsárga, és gondoltam teljesen sárgába öltözök, hogy sokszor rám nézzen. szerintetek ez jó lesz így?
2013. júl. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a citromságra öltözet már nekem túlzás lenne, de a többi tetszene :)

20L

2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
XD már bocs, jót nevettem, mint egy banán :D sárga:) amúgy cuki, de ne vidd túlzásba! 21l
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
citromsárga? -majd teli leszel bogarakkal..
2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Inkább vigyél neki egy félbevágott citromot és nyalogassátok el. Ilyen melegben jól fog esni.
2013. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó,de ha citromsárgába öltöznél,én képen röhögnélek és azt hinném,valami baj van veled. Elég ha a pólód sárga...max. :D
2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még a virágot is túl nyálasnak tartom, azaz nekem többször mondták, hogy első randira sose vigyek még virágot, majd csak másodikra, és szerintem igazuk is volt.

Viszont ha mindenképp akarsz, szerintem sokkal jobb ötlet egy virágos mellett bemenni, és spontán ott venni egyet...

A citromsárga megint felejtős, attól még nem leszel jobb ha talpig citromsárgában vagy... Az egyiknek pink volt a kedvence, nah hogy néztem volna ki talpig rózsaszínben? :D:D Nah meg egy randin amúgy is sokszor kell, hogy rád nézzen...

2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!