Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy férfi, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi, ha csak megfektetni akar és milyen, ha komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

A két dolog közti éles különbségeket szeretném, ha megírnátok nekem.

Szituációkra is kíváncsi vagyok, pl. mozi, első csók, érintések, első találkozás..hogyan zajlanak ezek ha egy férfi csak megfektetni akar és hogyan, ha komolyan gondolja velem?


Köszönöm előre is a válaszokat:)


21L



2013. júl. 19. 16:29
1 2
 1/12 Cyklon ***** válasza:
100%
Aki fektet,hamar levesz a lábadról,aki nem csak fektetni akar,az meg lassabban nyomul,de ez csak az én véleményem.
2013. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:
Első időben lehet tökre ugyanolyan is akár kivétel ha szerelmes lesz hipp hopp...
2013. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:
persze attól is függ hogy éretlenke e még, fiatal e, szűz e még, vagy tapasztalatlan
2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
22 éves, egyáltalán nem szűz, és nem azt mondom, hogy egy érett 50 éves férfi bölcsességével bír, de ahogy én látom, nem egy tejfölösszájú h*lye gyerek már.
2013. júl. 19. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ha egy-éjszakásra hajtok vagy komoly kapcsolatra akarom a lányt akkor is minden szépet s jót mondok s teszek.

A komolyabbra arra pár hetet is rászánok.

De többet nem.


28/f vagyok, 18 évesen még többet szenteltem neki.

2013. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretnéd meg tudni, hogy mik a szándékai veled, tedd "próbára".

Arra gondolok, hogy nézd meg, hogy reagál, ha mondjuk nem akkor akarsz vele találkozni, amikor neki a legjobb. Megszervezi, áttesz programot, hogy akkor lehessen veled, amikor neked a legjobb?

Vagy például mit tesz, ha mondjuk kérsz tőle valamit. Például valamilyen könnyen megszerezhető információt, amit mondjuk te is megnézhetnéd, de te őt kérdezed. Ha első helyre helyezi a kérést, akkor elég fontos vagy neki, de ha mindenfélét mondd, hogy "jó, de előtte még ezt, meg azt kell csinálnom, majd utána", abból te is érezheted, hogy nem jelentesz sokat.

Ha randin túlságosan nyomul, az nem biztos, hogy rossz, nem feltétlenül jelenti, hogy csak lefeküdni akar. Csak annyit jelent, hogy nagyon tetszel neki, ami mindenképpen fontos.


Szerintem légy türelmes, és inkább figyeld meg a reakcióit, ne okoskodj egy randi után azon, hogy feleségül venne-e. (tudom, ez így nagyon kisarkított) :)

21/L

2013. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%
ha megfektetni akar akkor: nyomul beszélget és talán 1. 2. randi után már rángatni akar az ágyba h gyere fel hozzám stb. aki pedig komoly szándékkal az nem erölteti annyira csak elköszön egy csókkal pl meghogy mikor találkozzunk legközelebb :)
2013. júl. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan olyan vagyok mindkét esetben. És vannak még hozzám hasonló, kiművelt-kimunkált kúrmesterek.


Tehát kár is okoskodni. Inkább vedd fel a szurikáta poziciót, és 1-2 hónapig ne engedd magadba.

2013. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Én csak megfektetni akarlak, mégis azt hiszed, hogy komolyak a szándékaim, majd jól meglepődsz...
2013. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyforma! Hanem az később alakul ki, hogy komoly dolog lesz-e belőle! És hogy az lesz-e, legtöbbször a lányon múlik! Egyéniség stb. Lásd: "Micsoda nő" Pedig ott is csak a szexről akart szólni a dolog először!
2013. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!