Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki? Első 'randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? Első 'randira' kellene. Bővebben lent :-)

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék amiről tudom, hogy tetszene neki, lassan 14 éves, most fogunk 'úgy' először találkozni. :) Először arra gondoltam hogy veszek neki egy jegyet a moziba, az egyik kedvenc filmjének a második részére(nem, nem a Nagyfiúk, de nem akarok reklámozni hihi :D) de nem tudom hogy pontosan mikor ér rá, ígyhát... viszont azt nem tudom hogy van-e olyan, megveszem és akkor bármeddig felhasználhatom... na mindegy... ez az egyik :) a másik nem tudom miért de egy hajpánt volt, ilyen hippi stílusú, arról van valami vélemény? Na mindegy, ötleteket, véleményeket várok :)) Előre is köszi! :) 13/f

2013. júl. 19. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 jó ötlet :) én semmit se viszek első randira csak magamat xD
2013. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

papírsárkányt, és ki mehettek játszani is vele és már tuti ezer éve nem látott olyat, sőt lehet nektek ki is maradt a gyerekkorotokból

most csak ez jutott eszembe, mert vágyok egy papírsárkányra :D:D

2013. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát te fantasztikus vagy, kedves második válaszoló :D:D:D
2013. júl. 19. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki vagy a mozi
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Homokozó vödröt és lapátot, én nagyon örülnék az ilyennek:D
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Abszint, mindig jó választás :)


Viccet félretéve, vegyél neki, egy kis apróságot, mondjuk egy képkeretet, ha van fényképeződ, akkor csinálhattok egy képet, amit bele is tehet. :)

2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és a papírsárkányt még otthon is ellehet készíteni O.o
2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most külföldön van, 2 hétig, szóval eléggé fog hiányozni, arra gondoltam még hogy a még nem kitalált ajándék mellé valami kis szépen kigondolt és meg is csinált kis papírkán ott lenne, hogy nagyon hiányoztál, vagy ilyesmi :) Ezek kapcsán is kérnék szépen ötleteket, de amúgy köszi a válaszolóknak :)
2013. júl. 19. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy hol szállnak meg külföldön, rajzolj neki valami szépet, amire ráírod, hogy mennyire hiányzik, és add fel a postán. :) Ügyelj arra, hogy tudja ki vagy, hidd el örülni fog neki. :)
2013. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem jó, mivel hotelban van, és innen jó messzi, szülei vennék át, azok olvasnák, stbstb.. :) De azért köszi.
2013. júl. 19. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!