Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Nem tudom, jol döntöttem-e. Fontos kérdés "? "

Figyelt kérdés
Ha egy férfi meglát egy nőt egy egész napos rendezvényen,beszélgetnek,el akarja hivni a nőt pl. egy kávéra,mert nagyon megtetszik neki,és azt mondja,hogy ritka szép nő. De a nő kedvesen nemet mond,de még utána is beszélgetnek.A férfi megtudja,hogy a lány csak 16 éves,ő viszont 28.A lány nem adja neki a számát,pedig nagyon el szeretné tole kérni a pasi.Miután a férfi tudja,hogy a lány 16,késobb odamegy hozzá,és a kezébe nyom egy papirt,melyen ott van a száma.Nagyon figyelt engem egész nap, este tortént ez az egész.Annyira érdekesen nézett rám,és állandoan a szemeimet nézte,és dicsérte.Mit gondolhatott?Amikor hazament,még gondolhatott rám,vagy mi lehetett a fejében?Fiuk,és lányok is irhatnak.
2013. júl. 21. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól döntöttél...egy majdnem 30 éves pasitól nagyon fura, hogy egy tinilánnyal szeretne kezdeni. Megdicsért, nézegetett, könyveld el bóknak és örülj neki, de többet ne foglalkozz a dologgal, sem a pasival.
2013. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne,hogy szerintetek mit gondolhatott?Ennyire tetszhettem neki,vagy nem gondolta volna komolyan?Mit szurtok le?
2013. júl. 21. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos tetszettél neki, különben nem adta volna meg a számát...De gondolj bele, vagy csak szexet akar (ez a valószínűbb), vagy ha nem csak azt akarna: milyen férfi az, aki egy tini lánytól vár komoly párkapcsolatot (nem lenézésből, de az ő korában már lassan házasság, gyerek jön), és nem a korosztályában keresgél.

Rám is nyomultak ennyi idősen 30 körüli férfiak (helyesek is), hát sírva menekültem minden alkalommal :) Kb. olyan volt, mintha a saját apám udvarolna.

2013. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy sokáig nem tudta hány éves vagyok,azt mondta,20korulinek nézett...sokan néznek tobbnek,mint amennyi vagyok
2013. júl. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!