Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, amikor meglátjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor meglátjátok az általatok szeretett (de titeket ő semmibe sem vett) nőt egy másik pasi párjaként, akkor végigfut az agyatokban, hogy ez a fiú biztosan több és jobb valamiben, mint ti?

Figyelt kérdés
Mert nekem igen és szinte mindig beigazolódik. 3 szor voltam szerelmes, de mindháromszor másat választott a csaj, pedig próbálkoztam náluk elég sokszor. Mindannyiszor jobbat, magasabbat, helyesebbet, sok diplomást, jó anyagi helyzetben lévőt választottak helyettem. A nők ezt valahogyan irányítják, vagy ösztönösen tudják melyik az a pasi, aki több és jobb, mint a többi átlag fiú. Pedig nem cicababákba voltam szerelmes egyszer sem. De az átlag lány, aki egy kicsit is okos, az szerintem rosszabb, mint a túl szép, pénzéhes cicababa. Az átlag egyetemista lány soha nem adja ,,rangon" alul, ösztönösen megérzi a legtöbb melyik az a srác, aki biztos anyagi helyzetet tud neki a jövőben biztosítani. Ez a legtöbb átlag lányra jellemző, ha hiszitek ha nem. Most is megnéztem két nem szép ismerős lányt, akik a Nyíregyházi főiskolán és Kodolányin végeztek, hát ki nem néztem volna belőlük, hogy ,,népszerű" pasit fognak maguknak, amilyen szerények voltak. Egyik svájci (de magyar származású)gyógyszerész, modellkedő 31 éves pasit fogott ki, a másik pedig egy németben élő magyar mérnököt (az nem túl jóképű, de van vagy 6 Audija a képekből és infókból ítélve, amit biztos nem tombolán nyert). Az egyik csaj 28 a másik meg 27 éves. Én nem tudom, hogy itt a lányok miről beszélnek, hogy ők randin nem tuják a pasi munkahelyét, anyagi helyzetét és vakon választanak, mert én nem ezt látom. Igenis érzik, hogy ez több és jobb, mint az átlag pasik.
2013. júl. 23. 08:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Valahogy én ezt hatványozottan is igaznak találom, ha megsértődtök, ha nem.


[link]

2013. júl. 23. 08:55
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak én vagyok akkora lúzer, hogy mindig a szegény egyetemista srácokat fogom ki?
2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Én most néztem meg facebookon (persze tudom, hogy nem ott kellene), hogy a valamire való diplomát szerzett és viszonylag csinos ismerős csajok közül így 25 felett milyen pasijaik vannak. Kb ismerős 37 lányt néztem meg, akinek van párja. Ebből van két szakmunkás, 1 buszsofőr, egy gyógymasszőr párja, a többi kifújt. Mármint úgy, hogy a többi 28 nak diplomás párja van, ebből 19 nek ,,erősebb diplomás,, (jobb kereseti lehetőségek, jobb munkahely)párja van, mint ő maga. Ebben az erősebben benne van a külföldön dolgozó pasik is, akik vannak szép számmal a párok között. Ezt direktben össze is számoltam. A maradék néhány csajnak nem tudom milyen párja van, azoknál nem volt leírva foglalkozás, suli, semmi sem. De így is azt gondolom, hogy elgondolkodtató a helyzet, hogy milyen pasi is kell ma a csajoknak, mert hogy nem az átlagos, az holt biztos.
2013. júl. 23. 09:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az első randin nem hiszem el, hogy nem beszélik meg, ki mivel foglalkozik. A lányoknak bejönnek az okos férfiak, törődj bele.

Látod, normális lányok tetszettek meg neked, akik kikosaraztak, de előbb-utóbb összejön neked is. Nem vagy kevesebb, csak más, mint amit vártak. Valakinek meg pont te fogsz kelleni.

2013. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Te most iszonyatosan bezárkóztál a csalódásaid miatt érzett keserűségedbe.Mintha kissé szemellenzősen,szűklátókörűen gondolkodnál.Nem úgy kell fogadni a kudarcot,mint egy kétségbeesett gyerek,hanem a felnőtt méltóságával.Elvégre felnőtt ember vagy,és tudhatod,hogy egyszer mindenkinek eljön az ideje.A Te időd is el fog érkezni,viszont ezt türelmetlenül várni vagy kierőszakolni nem szabad.Persze ehhez a megfelelő mentalitás is szükséges a részedről.A lányoknak nem egy görcsös,kisebbségi komplexusos valaki kell,hanem egy kiegyensúlyozott társ,akinek van önbizalma.Innentől kezdve ne azt lesd,másnak milyen az élete,törődj magaddal,ápold a lelkedet.
2013. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neeem, én ilyenkor azt gondolom, hogy a jó k u r v a anyját! :D
2013. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magam alatt, de rosszul esik, hogy szürke kisegér lányok többsége is a vonzó, magas, sokra hivatott pasit hajkurássza és előbb vagy utóbb be is kopog hozzá ez a srác és csak bólintani kell egyet, hogy igen, a párod leszek. Tehát nem úgy van, ahogy itt mondják, hogy csak legyél kedves, csak legyen munkád, csak ne legyél otthonütő stb, hanem legyél inkább vonzó, legyen irigylésre való diplomád és állásod. Én ezt látom majd minden esetben. Külföldön élő ismerős szakmunkás lányoknak (állatkaja csomagolás, takarítás Londonban, pizzéria Lyonban stb) is mind összejött egy török, német, francia stb vállalkozó pasi, nem érték be kevesebbel.Akkor hogyan is gondoljam úgy, hogy elég vagyok egy lánynak? Nem ezt látom és nem is tapasztalom. Ez valahogy nem fejben dől.
2013. júl. 23. 09:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet azért rossz a statisztikád, mert szaktársakat vettél alapul.

Ahogy a munkaerő piacon is minimumu elvárás, hogy két nylevet beszélj minimum tárgyalóképesen és a szakmádban legyél naprakész és egy 3 éves gyakorlat sem árt... és tehetik mindezt azért mert sok a jelentkező és a munkahelynek is vannak követelményei. Főleg a multiknál ,de cserébe jó fizú és karrier vár.


Úgy a diplomás lányok is megdolgoztak a sikerért, hisz tanultak éveket tehát gondolom ők is elvárják, hogy a férjük legyen "reprezentatív"


A külföldi kulimunkás lányokkal én példálóznék, mert nekem 4 ismerődőből egyik sem kapta meg a szőke herceget. Tehát a sikertörténetek csak nagyon kis százalékot teszik ki.


Szerintem tágabb rétegekből kéne nézned a dolgokat, mert ez elég egysíkú.

2013. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó, nem kell mindent elhinni a nőknek.

Egyértelmű, h azért megfigyelik, h melyik pasi mennyire tuti.

Nézz szét ezen az oldalon, itt minden nő állítja, h csak szegény pasikkal járt, csak rondákkal, csak kisfarkúakkal és persze sose állnának szóba egy gazdag, jóképű, vonzó pasival.

Most komolyan elhiszed?:)

Most pedig kezdődik majd a szokásos, h mert nincs nőm meg nincs sikerem meg bla bla.

Hát van sikerem, csak azt is látom, h miújság.

2013. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem fejben dől el a dolog,akkor furcsa,hogy mégis magukhoz tudták vonzani a szerencsét ezek az átlagosnak mondott lányok.Elhiheted nekem,hogy rengeteg minden múlik a hozzáállásodon.Mondom én ezt sokat csalódott,átlag nőként,aki talán mostanra találta meg azt,akit keresett.Nem diplomás,nem túl magas,de szeretjük egymást.
2013. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!