Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randitok milyen volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randitok milyen volt? Hol? Ki választotta a programot/helyet? És mit viseltél? És persze hogyan végződött?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi nektek milyen volt( hogy mire számítsak).


Köszi :)


2013. júl. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Első randi előtt fb-on már beszélgettünk, a fiú választotta a helyszínt, a jászain találkoztunk, ő levitt a dunapartra és a kis táskájából nem iratok kerültek elő vagy laptop, hanem alkohol és poharak :) Ott iszogattunk és beszélgettünk, aztán wc-t keresve szedtük össze magunkat és mentünk be a városba. Belecsöppentünk a gödörnél valamilyen buliba, ahol egyszer csak hajnal 2-3 felé megcsókolt a srác. Én közelebb laktam, hozzám jött föl aludni. Onnantól kezdve együtt is voltunk :)
2013. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fbn beszélgettünk előtte. Lejött hozzám( mármint a városba), beültünk egy pub-ba. Aztán elkísértem a buszra, nem volt csók, állítása szerint megvolt szeppenve és nem tudta, hogy ilyen erős karakter, mint én mit reagálnék :D 8-10 randink volt kb. :)
2013. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Õ elhívott randizni valahová.

A kedvenc helyemre vittem.

Sokat beszélgettünk.

És volt egy majdnem csók is :)

ez egy éve volt, azóta is együtt vagyunk. 17/l

2013. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első randin fagyizás (amit ő ajánlott), aztán beültünk egy helyre söröcskézni (közös döntés alapján), ami egész estig tartott, majd nála kötöttünk ki az éjszaka folyamán. Egy fekete póló, rövid gatya meg tornacipő volt rajtam. 1 éve vagyunk együtt.
2013. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!