Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elhívni? Lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhívni? Lehet belőle több?

Figyelt kérdés

Idén fejeztem be a 9. osztályt,van egy évfolyamtársam(lány)akivel jóban vagyok,és mindig jól kijövünk egymással.Nekem nagyon tetszik.

Én korán érek be suliba,mert bejáró vagyok,és ő már mindig ott van.(Budapesten lakik de távol van a sulitól és korán van busza,későbbivel nem érne be)Mindig,felszokott jönni velem az osztályomba beszélgetünk,és mindig mosolyog rám...

Sőt,1x május volt,rövid pólóban jöttem kilógott a címkéje,és mondta hogy forduljak meg,és visszafordította:)

Tegnap írtam rá először nyári szünetben,mivel nem volt időm,nyaralni voltam,stb..

Tök jól elvoltunk,és mondja hogy képzeljem el van 1 barátja Ádámnak hívják,és hogy szülei most engedték meg hogy legyen barátja..És 1x csak kérdezi hogy volt-e már barátnőm.(Nem volt,de semmi baj nincs a külsőmmel,15 vagyok 185 cm magas,nem vagyok elhízva,és nem is akartam elsietni..jó tanuló,kedves)

A beszélgetés végén mondta,hogy jót beszéltünk és reméli hogy még lesz ilyen..

Szerintetek,lehet-e valami ebből,vagy csak barátként tekint rám..?

(ez a szöveg 1 éves..tavaly augusztusi..)

Idén iskolában mondta hogy mért nem írok neki soha..erre írtam neki 1x,és nem válaszolt,akkor pontot tettem rá,de mindig mosolyog rám,meg kedves..idén nem is beszéltünk sokat,hozzá kell tenni hogy szinte minden fiúval mosolygós stb. de szerintem simán az enyém lehetne..Írjak neki,hogy hogy telik a nyara stb..?


2013. júl. 29. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ha az Internet Explorer elég bátor ahhoz, hogy megkérjen Téged, hogy ő legyen az alapértelmezett böngésző, akkor Te miért nem mersz randira hívni egy lányt?" :)

Nos, komolyra fordítva a szót, a kapcsolatokban az észnek csekély szerepe van..

A szívedben van minden válasz, ott is keresd!

Ha úgy érzed hogy jó lenne, ha a tiéd lenne a lány, veled jól járna és tényleg akarod, akkor lépj. Higgy nekem, addig lépj amíg még nem foglalt. Ha tényleg csinos lány akkor sok udvarlója lehet, de csak egy szíve van! És ha ezt elnyered a tiéd lehet. De vigyázz, ha érzel valamit és nem cselekszel, előbb-utóbb elúszik.. és akkor bánni fogod..

Adj egy esélyt magadnak!

2013. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!