Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyképű pasi is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyképű pasi is lehet félénk?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit nagyképűnek tűnik, de ettől függetlenül tetszik nekem, mert az a pár mondat amit váltottunk szimpi volt. De van önbizalma az biztos.

Azt hallottam hogy tetszem neki, és hogy el akart hívni randira pár napja. De mégsem tette, sőt kb olyan mint egy kis szerény kisfiú ha találkozunk. Csak vigyorog, de kb hozzám sem szól. Nagyképű de félénk?


2013. júl. 30. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajaj, tudod ha az előadásnak vége, akkor a "hős" pici medveboccsá változik:DD


De az is lehet az ilyen bocsoknál, hogy ez még a becsalicsapda része.

2013. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a nagy képe mögé rejtőzik..
2013. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet és ez a megfektető taktika része...
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rólam sokan azt hiszik, hogy nagyképű vagyok. Közben valójában csak arrogáns, illetve szeretem piszkálni az embereket.


Aki meg ismer, az tudja, hogy elég törékeny vagyok, csak a burkolat megerősödött az évek alatt :)

2013. júl. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!