Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számodra mit jelent az eszmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent az eszményi nő/férfi ideál? (Minél több válasz, annál jobb! )

Figyelt kérdés

Hogyan tudnád megfogalmazni a külső tulajdonságait? (És akár a belsőt is, hiszen az is formálhatja a megjelenést.) Valamint akiben képviselve látod azt, ami számodra "a nő"-t, vagy "a férfi"-t jelenti, linkeld be.


(De valamilyen ismert személy legyen, ne munka-, vagy osztálytárs, egykor volt, vagy titkos szerelem. De lehet válogatni filmszínészek, vagy akár éppen szépségversenyek győztesei között.)


Tudom, hogy a szépség szubjektív fogalom, mert ami az egyiknek tetszik, nem biztos, hogy a másiknak is, és azt is, hogy mindenki más is lehet valaki számára szép. És tudom, hogy több típus is lehet, aki tetszhet egyazon embernek.

De én most mégis arra vagyok kíváncsi, akit minden nő, vagy férfi elé tudnál állítani a sorban.


Lehet bármilyen etnikumból. Vagy akár mindegyikből egy-egy.

Csak olyan legyen, akit számodra nem tudna leszorítani senki a képzeletbeli dobogóról, mert nem lehet hova szebbíteni, nem lehet rajta tovább semmit tökéletesíteni.


2013. aug. 7. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nah akkor leírom az én ideálomat.

Külső:

Vékony lány legyen. alacsony, formás kerek popó, apró tini cicik, és mindenhol feszes bőr. végem van ettől :)

Ne legyen rajta kismillió szeplő, meg anyajegy. Nameg 10 kg súlyfelesleg sem. Az sem árt, ha sportol.


Belső:

tudjak benne bízni, tudjon szeretni, és

ki tudjon állni magáért! tartson ki a saját gondolatai mellett, legyen véleménye mindneről. legyen kacér, és ne hisztizzen 5 percenként.

2013. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Külső: nem túl kövér, nem túl sovány, szép (baba) arc, barna szem, hosszú haj, a színe mindegy. Ami fontos, az az, h nálam ne legyen magasabb :)

[link]

Belső: intelligens, kedves, őszinte és nem ribi.

2013. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Nekem eléggé relativ az, hogy Női ideáll. Mert most mondhatnám, hogy a szőke kismellü hosszúlábú lányok tetszenek. De ez igy áltlaánositás és butaság is, mert sosem volt még ilyen barátnőm.


Nekem a Nő igazábol "bentről" kezdődik. Ha én le tudok vele ülni beszélgetni hülyéskedni, ha látom hogy müvelt, van humorérzéke, nem pökkhendi és van problémamegoldó képessége akkor az már nyerő számomra. És ha a belső értékek engem meg tudtak gyözni, akkor térek rá a külsőre. És ott mivel már részben megyőzőtt így külsöleg elég kevés hibát fedeznék fel, mert az, hogy nekem ö szimpatikus az egy csomó optikai "hibát" tüntet el.

2013. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan mint Jesicca Biel
2013. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre: sötét szemek és haj, legyen magas, alkatra meg az átlagos környéke (vékony felsőbb régiói, "sima" átlagos, vagy chubby)


Belsőre: CSENDES! Nem parancsolgat, nem rikácsol, nem sérteget vagy gúnyol ki az ágyban. Nem kényszrít semmire, nem akar uralkodni felettem, de azt sem várja el, hogy én uralkodjak. Szereti az úgymond "fura" dolgokat és nem nézi a Tahóvilágot meg a többi népbutító f*st a tévébe... Előny ha F1 fan (és nem "Kimike" divatdrukker hanem ismeri az F1 történelmét meg a többi dolgot) illetve bírom ha amolyan "érdekes" divatot követ mint hosszú szürke, kopott régi kabát belső zsebében ódivatú pisztoly és van régi típusú kézitürke. Szeressen kártyázni meg fantáziálni.

2013. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 12:35

és fiu legyen vagy lány? :D

2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Há dikk! Csájjé legyen :D


Bizarr ízlésem miatt ez nem volt kikövetkeztethető :D

2013. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért ha tudtok, próbáljatok meg képet is linkelni.:)

Most GYK-s világszépségversenyt rendezek.

2013. aug. 7. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kívánom a régi plátói szerelmeim jogait sérteni "bocsesz"
2013. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálam alacsonyabb,full vörös hajú,vékonyka,törékeny de azért legyen rajta hús,és meg tudjon állni a saját lábán,kicsike orr,és hosszú haj,gesztenye. [link]



vagy ez a csaj: [link]

2013. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!