Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg rosszul tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszul tettem, hogy nem lábatlankodtam a barátnőm randiján?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedett egy sráccal, aki vasárnap eljött hozzá, ezt lehetett nevezni az első hivatalos randijuknak. A barátnőm hívott, hogy menjek ki velük én is, de én nem-et mondtam, mert azt akartam, hogy minél jobban ismerjék meg egymást, és nem akartam úgymond pótkerék lenni. Az első randi szerintem az egyik legfontosabb. Régen volt már barátja, nehezen sikerültek neki a párkapcsolatok, és épp ezért akartam, hogy minden tökéletesen alakuljon, mert szeretem. De ő rossz néven vette,hogy nem mentem ki velük. Tényleg hibás vagyok?
2009. okt. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibás. Gondolom egy kicsit félt, azért szerette volna, hogy legyél vele, de azért meg kéne oldani egyedül is egy randit.

Mond el neki, hogy csak azt akartad, hogy jól menjen minden, feleslegesnek érezted volna magad.

2009. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha ő úgy érzi, ne kezdd el kiokítani. Az én szemszögemből is butaság lett volna neked ott direkt vagy indirekt módon "közreműködni". Engem kifejezetten irritálna, ha egy barátnőm ott lenne, amikor épp egy tulajdonképp ismeretlen fiút ismerek meg. Lehet, hogy félt valamitől.. (pl. elrabolják vagy ilyesmi..)ez első hangzásra butaságnak tűnhet, de hát a mai világban... mindenesetre akkor ezt ugye így kellene tálalnia...

2009. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy jól tetted. első néhány randira barátnőt nem hurcolunk magunkkal, ez alapszabály, amit a barátnőd is tudhatna.
2009. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy elkísértem a barátnőmet egy randira, ismeretlen fiúval talizott éppen. A srác beragadt a dugóba és vagy fél órát késett, szóval jó is volt, hogy nem unatkozott addig, aztán, amikor jelezte, hogy 1 perc múlva érkezik, akkor leléptem, de a közelben sertepertéltem még egy negyed órát, 10 perc múlva telefonáltam, minden okés volt, így hazamentem. Ha valami gond lett volna, harcilag kiiktattam volna a pasit :D Legalábbis ez volt a terv :)

Viccen kívül, szerintem is jól tetted, hogy leléptél, de lehet, hogy úgy kellett volna, hogy egy picit elindulsz velük, aztán gondolod meg magad, bár így utólag már mindegy. Lehet benne valami, hogy egy kicsit parázhatott a barátnőd, de szerencsére baja nem esett, majd idővel megbékél.

2009. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!