Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára találkozok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára találkozok azzal a fiúval, aki tetszik. Nagyon parázok és félek, hogy élőben milyen lesz, fogok-e neki tetszeni. Mit csináljak, hogy nyugodt legyek és magabiztos?

Figyelt kérdés
Egyszer már összefutottunk egy buliban, azóta facebookon beszélünk. Most fogunk először "rendesen" találkozni, és nagyon félek. Hogy ott is fogunk-e tudni úgy beszélgetni, meg hogy meglátja pl a bőrhibáimat napfényben, meg az ajkam felett van egy kis szőke bajusz, attól is félek :S Hogy nyugtassam meg magamat és viselkedjek természetesen és felszabadultan?
2013. aug. 14. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy felest :)
2013. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos ő is ugyanúgy izgul, hogy tetszeni fog-e neked. Senki sem tökéletes: legyél kedves, nyitott és érdeklődő.
2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én tegnap estem túl egy hasonló helyzeten.. Annyira izgultam, de végül nagyon jó volt.. Hidd el menni fog minden magától.. Nem véletlenül szeretne veled újra találkozni.. Egyszer már jó benyomást tettél rá, félig már nyert ügyed van.. A lényeg, hogy ne parázd túl.. Sokkal aranyosabb, ha elpirul egy lány, kicsit zavarban van, mint ha ül, mint egy karótnyelt valaki vagy előre bemagolt kérdéseket tesz fel.. Nem mellesleg a fiú legalább annyira zavarban lesz, izgulni fog, mint te..:) Minden rendben lesz..Jó randit és lazíts..:)
2013. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a bajuszdolog az egyszerű gyantzázd le és kész nem olyan fájdalmas hidd el.Jó randit! :D
2013. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy menni fog magától meg adjam magamat stb de amikor randi előtt vagyok valahogy sose tudok így viselkedni. Félek, hogy nem lesz miről beszélgetnünk vagy valami...

Nem akarom legyantázni mert akkor erősebb lesz, meg csúnya ha visszanő, most csak gyenge szőke.

2013. aug. 14. 15:03
 6/6 anonim válasza:
a gyantától nem lesz erősebb,csak a borotvától,nyugodtan gyantázhatod,ugyan úgy nő majd vissza :)
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!