Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem túl jóképű, nem is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl jóképű, nem is az a tipikus férfiideál küllemű fiatal pasi hogyan keltheti fel a nők figyelmét? Néha úgy érzem nem is igazán vesznek észre vagy nem vesznek rólam tudomást.

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél BMW X5-öst, akkor garantálom, hogy felfigyelnek rád még ha fejed sincs.
2013. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan csajszit, akire ugyanazok vonatkoznak, mint rád: nem túl jóképű, átlagos csaj
2013. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ami a kérdezőt! Ugyanebben a cipőben járok, engem se vesz észre egy lány sem, az ÁTLAGOS csajok sem!!...
2013. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban. Női szemmel minden más ;)
2013. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

"Női szemmel minden más"


Na ja minden sokkal rosszabb :D A nők és a (férfiakkal szembeni) tolerancia az három. Magukkal szemben persze teljes tolerancia van, de ilyenkor... Az előző válaszoló is csak azért akarja a képed, hogy röhöghessen + feltehesse napisz**-ra.

2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Önbizalommal!
2013. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5# elmész te a jó büdös p.csába... menjél kezdj magaddal valamit, ejts teherbe egy libát, de ne itt ugass! Bunkó...
2013. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

#7


Na itt a nagy "női tolerancia" :D


Amúgy meg nem kell besértődni, hogy lelepleztem a terved.

2013. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hanariko ***** válasza:

Miért kell azt hinni, hogy azért kért képest, mert röhögni akar, nem napiszarra fölrakni? Talán magadból indulsz ki?

A nem túl jó képű amúgy sem egyenlő a ronda, ocsmány kinézettel, amin "röhögni lehetne".

És női szemmel valóban más. Ha egy csaj kérdezné hogy: Miért nem vesznek észre a pasik? Pedig nem vagyok ronda?

Akkor a pasik is egyből képet kérnek nem?

2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanariko ***** válasza:
*meg napisszarra fölrakni
2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!