Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a testi hibás emberek sokszor gonoszak?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek... elnézést...és ha nem jól fogalmaztam... Komolyan mondom, szép normális lány vagyok, beszélgetek emberekkel, de egy 183 kilós embernek segítettem, lett önbizalma, akkorát rúgott belém, hogy észhez nem tudok térni...a másik egy testi fogyatékos volt, a harmadik meg a karját nem tudta mozgatni...neten szoktam beszélgetni. Megkedveltetik magukat és utána akkora önbizalmuk lesz, hogy válogatnak, bunkóznak alázzák az embert...hogy van ez?
2013. aug. 24. 10:53
 1/10 A kérdező kommentje:
És akkor azért panaszkodnak mert őket mindenki bántotta...egész életükben...én rendes vagyok és tessék...
2013. aug. 24. 10:55
 2/10 anonim válasza:
kisebbségi komplexus
2013. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ilyenkor attól érzik magukat jó arcnak, hogy húúú na most én csesztem ki egy lánnyal? :( remek
2013. aug. 24. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Amíg így állsuz az emberekhez, így beszélsz róluk,

addig ne se gíts te senkinek-senkin, egyes egyedül csak magadon.


Auzt kapod, amit adsz.

2013. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én beteg embereken szoktam segíteni...és van sok barátom akinek problémái vannak... segítek nekik önbizalmat adni...és egy srác most nagyon bántott és rosszul esik:(
2013. aug. 24. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Akit egész életében bántottak és aláztak, azon általában kétféleképpen csapódik le ez. Vagy nagyon félénk, bátortalan, önbizalomhiányos, és szociálisan sérült lesz, vagy pedig az agresszivitásával, visszaszólásokkal, támadásokkal, poénokkal veri vissza az őt ért sérelmeket.


De azt ne is gondold, hogy te mint, normális lány, teljesen megértheted őket, mert hálistennek nem. Lehet, hogy amit te segítségnek, stb-nek gondolsz, ők nem élik meg olyan pozitívan, mint hiszed, és a végén csak az csapódik le rád vissza, amit akaratlanul okoztál.

2013. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 Nem vagy még arra kész, hogy úgy segítsd az embereket, hogy azokból prosperáljanak.


Ezért, előbb magadon segíts, mert igy nem pozitivitást kapsz, hanem negatívot vissza.

Ha jól segítesz, és nem muszájból kifelé teszed, akkor sokszorosan kapod vissza a pluszenergiákat.Sokszorosan.

2013. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
70 kilot segitettem fogyni...megszerettuk egymast kozben, Jo baratsagnak hittem...remekul nez ki most is buszke...behulyitett es lelepett egy masik csajjal...az volt a valasz elni Akar...es meg bunko is volt:-:-(
2013. aug. 24. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem akarsz segíteni fogyni? :) Igaz én nem vagyok 183 kiló...
2013. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Segítek én mindenkinek szívesen:)
2013. aug. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!