Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, mit írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

3napja találkoztam vele biciklizés közben, én a haverommal, ö a bbarátnöjével. Aznap be is jelöltem öket facebookon. Barátnöje bíztatott is, hogy nincs barátja és jöjjek összek vele. Azóta mindig beszélgetünk, finoman céloztam, hogy járnánk-e, azt mondta, talán, de van egy srác aki most tetszik neki. Mit tegyek, megtudom szerintetek gyözni, hogy tényleg fontos nekem, és járjunk? Azóta csak rá gondolok, vele álmodok, nem tudom elfelejtebi, csak rajta jár az eszem..

ui.: bocs a helyesírási hibákért csak telóról ìrtam.



2013. aug. 24. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
szia, kánten vagyok montázsiból
2013. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyél már határozott! Kérdezd meg tőle, ha nemet mond akkor legalább előbb megtudtad hogy Ő nem érez semmit irántad. Ennyi.
2013. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért csak szerintem szánalmas, hogy 3 nap után már a "járunk?" kérdés jön elő?
2013. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a járunkra gondoltam, hanem, hogy bejövök-e neki, valamennyire legalább tetszek-e, meg is kérdeztem tőle, de azt írta, hogy "háát, most...". Azért köszi a gyors válaszokat. (Y) (bízok azért benne, hátha, kapok valami jót is az élettől, mert az elmúlt 1 hét ..)
2013. aug. 24. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
teccő bameg
2013. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy terhes.
2013. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megint egy Rómeó aki álmodozik... na figyu, következő a helyzet: Te most kajakra letámadtad azzal, hogy járjunk?? Légyszi ábrándíts ki ebből a hitből, remélem nem így kezdted egy találkozás után, mert ezt velem is megcsinálták és nem jött be.Előbb randizni kellett volna vele. De már mindegy, szóval hívd el valahová, ott tudtok beszélgetni személyesen és tudsz másképp célozgatni későbbiek alkalmával tettekkel. Azt jobban értékeljük, mi csajok, ha kimondod amit akarsz. De ne légy nyomulós. És egy jó tipp, hogy hogyan nyerd meg: Nevettesd meg. Úgy gondoljon rád, mint a vicces fiú. Mert az nagyon nyerő. Meg persze a többi alap, udvarias, kedves, intelligens, kreatív stb. ( bocs a helyesírási hibákért de elég gyorsan gépelek)
2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hello! szerintem azért az nem volt valami nagy ötlet hogy ennyire nyomultál..... de az elöttem lévőnek tökre igaza volt( asszem ő volt elöttem az amelyik olyan hosszan irt)



bocsi a helyesírási hibákért

2013. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Na jó. Megtanitalak hogy bánj a nőkkel. Találkozz vele, fuss össze ha tudod merre szokott menni. Ha meglátod nyalogassad a kisújjad majd dugd be a zsebedbe a kezed. Illegessed magad kicsit, esetleg csárdásozhatsz ha nagyon beakarsz vágódni. Végül lépj oda szolitsd meg: Szia cica kell szalámi? Erre nagyon indulnak. Fontos miközben sétáltatod fogd meg az úszóját, esetleg a derekát. Másik kezedben séta bot legyen olyasmi mint gandalfnak(csak kicsit rövidebb) a lány tudni fogja, hogy nem szemtelenkedhet, nem hagyhat ott, nem beszélhet flegmán stb., mert jól kiporolod a seggit. Hát hirtelen ennyi jótanács jutott eszembe, ha kell még írj privit.
2013. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 noproblema. válasza:

Figyelj nálam is ez van egy pasinál......

Jóban vagy vele?

Ha már igen akkor menj oda hozzá beszélgetni,amiről szeret.

Amikor már nagyon jóban vagytok szemezz vele sokáig.....

Az nagyon tetszeni fog neki hidd el!

És majd egyszer bókolgass neki,hívd el randira... stb.

Gondolom érted. :D

2013. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!