Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig 4x találkoztunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 4x találkoztunk, de csók még nem volt, ha a köv randi nálam lenne filmnézés, félreérthető volna?

Figyelt kérdés

Eddig 4x találkoztunk, (sajnos) csók még nem volt (nem értem miért? :O), köv randi lesz, és azóta is sms-ben,e-mailben tartjuk a kontaktust és az jutott eszembe, ha énezt javasolnám (filmnézés nálam), az nagyon félreérthető lenne? Szerintem ő egy eléggé félénk srác, az "olyan" csajok be se jönnek neki, szóval nem szeretném, ha azt hinné nyomulok... csak hideg van már és este nincs kedvem órákat sétálni,meg mindig kávézókban ülni. Szeretem a kávézókat, de a füst pl. zavar, meg a fizetés körüli macera is,hogy ő fizeti az enyémet (tudom hogy ez illem és gálánsság kérdése, de valamiért ez nekem olyan furcsa,kiszolgáltatottság érzését okozza).


Én 18/L (egyetemista,albérlet), ő 23/F


2009. okt. 30. 23:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lenne nagy nyomulás...mond meg neki hogy hideg van.vagy hogy megmutasd neki hogy hol laksz...de szerintem ezt nem kell félreértenie :)...bár az tény és való hogy a : "átjössz DVD-zni" mondás egyenlő a gyere át szexelni-vel,de egyetemista,és kulturált emberek között ezt nem így fogja értelmezni.
2009. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyedül laksz, és ezt ő is tudja akkor lehet félreérti. Szerintem beszéld meg vele, hogy ha megint elhív találkozni akkor valami meleg helyen legyetek, lehetőleg nem zajos és füstös helyen...és a végén esteleg ajánld fel neki, hogy esetleg mennyetek fel hozzád, de azt is szögezd le előre, hogy ne gondolj semmi rosszra...:)
2009. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem lakok egyedül,de amikor találkozni szoktunk,akkor már a lakótársak otthon vannak,nem az albiban,nekik hamarabb véget ér a hét... kérdés,hogy ezt mondjam-e vagy sem. Mert ha mondom,akkor lehet h azt hiszi,h direkt mondom,hogy egyedül leszünk.. :D

2009. okt. 30. 23:14
 4/7 anonim válasza:
100%

hát, ha egy lány nekem dobná fel ezt a kérdést a válaszom az lenne, hogy: Meg hát!


De nemgáz

Hívd meg!

2009. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha utalsz arra, hogy ne gondoljon semmi rosszra, akkor elhívhatod. Ha elmegy, megbizonyosodhat róla, hogy nem vagy r*banc.
2009. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz a DVD-zés, én is mindig áthívom a lányokat 1-2 randi után. Tényleg unalmas állandóan kávázókba járkálni, kint meg már hideg van.


21/F

2009. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a pasimmal az első randin felmentem hozzá. Jobb volt nála mint pl. egy kávézóban.

Szerintem eléggé gáz hogyha még nem csókolt meg . De lehet velem van a baj mert szeretek eggyből a dolgok közepébe vágni.

2009. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!