Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal, és annyira félek, hogy nem tudok majd új pasit találni magamnak. Mit tehetnék ez az érzés ellen? Miért érzem így? 20/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 22:25
 1/9 A kérdező kommentje:
És hogy tudok pasizni szórakozóhelyen?Hogy odajöjjenek hozzám
2013. szept. 3. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem az a gond, hogy hiányzik a barátod.

Ne aggódj, az elején rossz, foglald le magad és hamarosan jobb lesz, de ha nem muszáj ne ugorj bele csak azért egy új kapcsolatba,hogy most jobb legyen.

2013. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ez normális,mert volt valakid,akivel annyira megvoltál,hogy tervezted a jövőtöket,de őt elveszítetted.

Emiatt már másban se nagyon tudsz most hinni.

Idővel (hatalmas közhely,de tényleg) jobb lesz.

2013. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a "nemrég" már két hónapja volt:(
2013. szept. 3. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:

a gond az a magadfajta lányokkal hogy a nadrágot varjátok a gombhoz. nem úgy működtök hogy megismertek egy szimpatikus srácot és kisvártatvaés összejöttök vele hanem elhatározzátok hogy össze akartok jönni valakivel ...aztán helyezkedés kérdése ki van éppen akkor kéznél mikor már nagyon ki vagytok éhezve szal az lesz az új pasitok.

te is közéjük tartozol tényleg?

2013. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapsz 120 privátot.
2013. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: egy kicsit magamra ismerek
2013. szept. 3. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az segít egy éjszakára tuti találsz valakit... amúgy meg igyál meg egy kakaót, menj aludni, és hajtogasd közbe hogy szexi vagyok. Meg azt is, hogy egy pasiban fontos az intelligencia :DD
2013. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugi, ez a gondolat teljesen normális, hisz még nem dolgoztad fel a volt kapcsolatod, nem léptél túl rajta, ismerkedj beszélgess randizgass, viszont amíg nem érzed úgy hogy túl lennél a kapcsolaton addig ne ugorj bele egy másikba csak azért hogy próbáld az előzőt elfelejteni.
2013. szept. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!