Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ha "munkanélküliek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha "munkanélküliek" lennétek, elhívnátok a lányt randira? Ki volt már ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Már 5. hónapja vagyok munkanélküli. És pont megtetszett egy nálam 4 évvel idősebb lány (30), aki pont szingli jelenleg (jól fizető irodai állással). Ti belekezdenétek most a randizásba/elhívnátok, vagy várjak és keresgéljek addig melót amíg nem lesz egy biztos állásom? :S

Elvégre randin feljöhet a téma, hogy mivel foglalkozom, aztán csak úgy mondjam meg, hogy munkanélküli vagyok? Az teljes besülés és kiábrándultság lenne a részéről sztem :S

Voltatok már hasonló helyzetben?


26 F



2013. szept. 13. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
én inkább a munkakeresésre koncentrálnék. bár ha nincsenek nagy igényei a nőnek, így is van esélyed.
2013. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Van valamilyen múltad, szóval ne ezen filózz, ez csak egy állapot. Remélhetőleg, persze; én is munkát keresek :D Sok sikert!
2013. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

A mai világban nincsenek biztos munkahelyek és nincs olyan, hogy valaki elmegy az egyik helyről és már megy is egy másikhoz. Az régen volt.

Most meg ez van.

Ha tetszik a lány, akkor hívd el. Nem szégyen az, hogy most nem dolgozol. Mert nem azért nem dolgozol, mert nem akarsz, hanem mert nem vesznek fel. Nyilván ezerrel keresel és kész.

És ha a lány ezt degradálónak tartja, akkor azt meg jobb is hagyni...

2013. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Én inkább keresnék munkát aztán utána vinném ágyba.
2013. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ hogy adod elő.

Ha azt látja hogy nagyon el vagy keseredve hogy nincs munkát és teljes a kilátástalanság az nem biztató a lánynak.

Viszont ha azt veszi észre hogy életrevaló vagy és próbálkozol a munkakereséssel és nem válogatsz az nem gáz. Bárkivel megeshet hogy munkanélküli. Én is az vagyok bár úgy néz ki hogy jövő héttől lesz munkám, ha nem jön össze akkor keresek tovább.

2013. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, sajna gőzzel keresem a melót, kedden is voltam egy interjún.

Valóban nem egyszerű a feladat az országon belül.

2013. szept. 13. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a baj hogy olyankor nincs elég önbizalmam amikor nincs melóm, meg szégyenlem, és így nincs bátorságom odaállni egy normális lány elé, hogy legyen a barátnőm, mert nem tudok mit felmutatni, és úgy érzem nem tudná mellettem igazán nőnek érezni.
2013. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi baj sok fiatalnál van ugyanez hogy átmenetileg nincs munkája a baj akkor lenne ha nem is keresnél úgyhogy ha normális a csaj szerintem megérti
2013. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

A csajtól függ. Ha a melód miatt akarod, hogy megszeressen, akkor várj egy melóig, ha meg azért, amilyen vagy (kitartó állás kereső, esetleg vicces, vagy férfias (nem tudom)), akkor meg randizz, mert csak az a madár nem száll el, amelyiknek van gyűrű a lábán. :)

Én is álláskereső vagyok, és amikor megkérdezik mit csinálok, akkor mondom, hogy melót keresek, aztán ha emiatt valaki elriad, akkor legalább időt spóroltam meg a "fizetős" hölgyek elkergetésével. :D

Aki ezek után is nyitott, azokat meg úgy boldoggá teszem (nem szex! :D), hogy nem érdekli, hogy nincs munkám. :P 22f

2013. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha magabiztos vagy, és látja rajtad hogy elhivatott vagy hogy változtass ezen akkor szerintem nem lesz gond.


Persze függ attól is hogy a csaj milyen kaliber..mit helyez előtérbe egy pasinál. Ha a pénzt akkor tök mindegy hogy van vagy nincs munkád..még a csillagos ég is kevés lenne.


Én pont fordított helyzetben vagyok. Ismerkedtem már olyan csajjal akinek épp nem volt munkája. Így épp amikor a karrierről volt szó, legyintettem hogy irodában dolgozom. Nem lett volna túl okos ha előállok a középvezetői pozíciómmal. A csaj 1,5 hónappal később talált munkát, szóval minden "akadály" elhárult.

Sokkal nyugodtabb lett, és nem érezte magát frusztrálva.


Nyilván nekem ez nem gáz, bárki lehet munkanélküli,sajnos. Ilyen világot élünk.


Szóval ha érdemes, és önmagadért szeretne a csaj--hát hajrá.

2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!