Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Probléma ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha 16 évesen még nem volt barátom és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda és nem is vagyok antiszoc, csak egyszerűen vannak gátlásaim, amiket nem tudok legyűrni. Ha valaki ismerkedni próbál és megijedek és lefagyok és ha elhív valahova akkor valami mindig kitalálok mert félek a kínos csendtől. Szoktam bulizni járni de csak azokkal akik közeli barátaim és félek ismerkedni. Ez mind azt eredményezte hogy még nem is volt barátom és még nem is csókolóztam, de már vágyok mind erre. Mit csináljak? 16L

2013. szept. 14. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyan ez igaz rá, 16/f csak én buli helyett kondiba járok és nem félek csak nem találok olyan lányt akit tényleg érdemes lenne elhívni valahova
2013. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem legyel nyiltabb, h elhiv vki mondj igent, probald ki :) nyugi, nem gaz
2013. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálj közeledni egy olyan srác felé aki tetszik. De szép lassan haladj vele, ismerjétek meg egymást, több hónapot is várj vele míg lefeküdnél vele. Így talán neked is sokkal jobb lenne. Csak normális srácot próbálj kifogni.

Sok sikert :)

23/F

2013. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, kb. ilyen korban lenne normális elkezdeni.
2013. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigieknek:)
2013. szept. 14. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megőrítenek ezek a kérdések..


MIÉRT LENNE PROBLÉMA???? MIÉRT??? HÁTRÁLTAT EZ TÉGED BÁRMIBEN IS?? MILYEN MEGFONTOLÁSBÓL TESZTEK FEL ILYEN KÉRDÉSEKET?????


Bocsi a kiakadásért, már lenyugodtam. Szóval, nem gáz. Majd jön valaki.

2013. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem probléma. ráérsz ezzel huszonévesen is. csak úgy tűnik, mindenki erre hajt már 15 évesen, pedig értelme sincs elkapkodni.
2013. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:
nem nem probléma. az ilyen lányokból/fiúkból kellene több, mert a világ egyre fiatalabban kezdi azt érezni, hogy érett (ami nem teljesen úgy van)
2013. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17 évesen csókolóztam először, barátom még nem volt… No, ez gáz? :)

L

2013. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék veled. :D
2013. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!