Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy "csak barát", vagy többet is szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval hogyan vehetem észre egy lánynál azt, hogy "csak barát" vagyok neki, vagy esetleg többet is szeretne, mert az utóbbi időben sajna teljesen összezavart.
2008. júl. 3. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többet akar veled lenni, sokat mosolyog.. másról is beszéltek, és nem csak olyan abszolút baráti dolgokról... esetleg felhozza a szerelmet is... vagy célozgat. Igazából szerintem ismerned kell ahhoz, h tudd mikor áll már hozzád máshogy. De a célozgatás mindig bejön, ha akarja, érti!
2008. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, várom a további válaszokat:)
2008. júl. 3. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az meg mindig nem eleg ha olyan temakrol is dumaltok(pl.szerelem,szex),azt erzened kell,h hozzad maskepp viszonul,mint a tobbi fiuhoz,ha szembenezel vele,a szemei felcsillannak,stb,ien apro gesztusok...probalj kozeledni hozza,lassuk h reagal,ha egyertelmuen elutasit,akk biztos h csak barat.
2008. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Juj ! Veszélyes téma .


Hát ha sokszor megérint , de éppenhogy csak hozzád ér . Beszélgetés közben simogatja magát (természetessen a karját vagy az arcát )


Apró felvillanások ezeket nagyon nehéz leirni . Utólag tudni fogod , de lehet , hogy addigra már lekésted , vagy boldogan éltek együtt .


Esetleg te próbálkozz appró érintésekkel a kézfején , vagy a könyökét érintsd meg mikor segítesz neki leülni egy szórakozó helyen és figyeld a reakcióit , ha úgy viselkedik , mint aki közömbös akkor semmit nem akar .

2008. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem..lehet, h ez nem fog tetszeni...de egyszerűen kérdezd meg őt erről...jobb mintha a félreértések miatt csalódnátok egymásban meg a kapcsolatban...
2008. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!