Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy munkatársnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy munkatársnőm, és elhívom munkaidőben, hogy jöjjön velem ebédelni. Az nem túl komolytalan?

Figyelt kérdés
Harmincas korosztályra gondolok... Úgy értem nem túl romantikus, ha már szemezünk egy ideje, nem? Nők, ti ennek örülnétek jobban, vagy ha egy munkahelyen kívüli "romantikus" helyre invitálnálak Titeket?

2013. szept. 22. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
ha jol nezel aki akkor nem. ha nem nezel ki jol akkor felesleges tornod magad.
2013. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kezdés,később ha jól éreztétek magatokat hívd el egy komolyabb helyre

21F

2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így jöttem össze a mostani barátommal. Egy helyen dolgozunk, ebédelni kell, különben éhes leszel, miért ne ebédelhetnétek együtt? Mi ezen olyan komolytalan? Közben pedig el tudjátok dönteni magatokban, h neked érdemes-e randira hívni, neki meg érdemes-e igent mondani.
2013. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!