Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nálatok hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok hátrány, ha egy nő nem hord magassarkút?

Figyelt kérdés

Hétköznapokra abszolút nem, alkalomra talán 1-2x, de többnyire még ott sem. Nagyon csalódottak lennétek, ha egy megbeszélt találkozóra/randira a lány például csak egy sima balerina cipőben menne el, de hozzá mégis felvenne egy szexi, vonzó ruhát? Persze nem kirívót.


Bevallom, rólam van szó, és mondjuk alacsony se vagyok (durván 174 cm) de nem igazán tudok benne menni, bénázni, csámpázni, de főleg hasra esni nem szeretnék benne. Nem tudom azt örömmel viselni, ami nem kényelmes :S 19 éves vagyok.


2013. szept. 23. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm ugyanilyen volt, bár neki egyáltalán nem volt magassarkúja... Bár ős is ilyesmi magas volt mint te. Úgy hogy egyáltalán nem zavarna, amúgy se tetszenek a magassarkú cipők... :D
2013. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez az én "szegénységem", de nekem semmi +-t nem ad az, hogyha a nő magassarkúban van. Ha nem érzi benne jól magát, akkor meg főleg ne hordja.
2013. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hordd ami kényelmes neked.

36 F

2013. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én most parasztgyerekkel járok, elvisz gyalogolni a pusztába meg traktorozni ilyenek, szerintem kimondottan örül hogy dorkóban jövök :DD

eddig egy randink se volt olyan, ahol ne törtem volna ki a bokám ha tipitopi cipőben mentem volna

2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A magassarkúban is tudni kell járni. Ha nem megy, akkor szerintem se erőltesd, mert vagy valami bajod lesz vagy szimplán kiábrándító.


Hordj olyat, amit szeretsz és kényelmes.

2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hátrány, sőt. Jól teszed, hogy nem károsítod a lábaidat, a térdízületeidet.
2013. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon tetszenek a magassarkúk, eleve nőiesen öltözködöm. De járni nem tudok bennük, így csak marad a nézelődés, továbbra is :D
2013. szept. 23. 22:04
 8/18 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem igazán nézem a cipot... az ittenieknek meg ráadásul meg van a véleményuk a magassarkúról... én alapbó a sportos vagy basketball cipoket szeretem hordani és a lányon is jobban tetszik ha ilyes fajta cipo van rajta ...
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,mert pl. szeretem a dorkós lányokat.
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Dehogy hátrány.

Sőt nálam egy hatalmas jó pontot szerez az ilyen lány!!! :)

2013. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!