Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kell kiöltözni 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell kiöltözni 16 évesen egy randira?

Figyelt kérdés
Nemrég a sulinkban egy fiúval egészen összebarátkoztunk és lehet, hogy elhív majd randizni. Persze ez nem biztos, de én már azon gondolkodom, hogy hogy kell egy randira öltözni..:D Mert magassarkúm nincs, abban nem tudok menni, szoknyám sincs, nem is szeretem. na meg ha azt mondaná, hogy menjünk vacsorázni étterembe, arra rögtön nemet mondanék, mert nekem az valahogy nem jön be. Viszont neki meg az én abszurd ötleteim nem jönnének be, abba biztos vagyok. Szóval ha például kiegyezünk egy parki sétában hogy kell öltöznöm? Filmekben a lányok mindig begöndörítik a hajukat, szempilla spirál meg vörös rúzs.. Ezeket sem nagyon szeretem, de azért sminkelnék. Van valami előírás ruhákra?:D Köszi:)
2013. szept. 23. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
legyél olyan, mint máskor
2013. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugodtan kicsípheted magad azt szeretik a pasik is de ne légy túl ribis!!! :D
2013. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
randi bugyi legyen rajtad :D
2013. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, szóval csak kicsit csinosabban mint átlagosan:D

Randi bugyi?xD Okés:D

2013. szept. 24. 00:15
 5/7 Plaga ***** válasza:
...És ne legyen farkad, mert akkor tönkreteszed az egész randit, plusz a srác évekig járhat pszichológushoz.
2013. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh tényleg, ha nem szólsz el is felejtem levágni... Nehogy meglássa még a végén..xD
2013. szept. 24. 03:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Öltözz fel csinosan. Ahogy te jól nézel ki. Ott a tükör felveszed amiben jól érzed magad és csinosnak látod magad. Akkor legalább téged kap, nem egy álarcot. Egy kis smink nem árt meg, de ne vidd túlzásba. Aztán ennyi. Add magad. Ha ezért szeret meg akkor téged szeret. ;)
2013. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!