Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten érdemes ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy hete levelezek egy fiúval a neten, most találkozni akar velem. Kicsit félek. Nem tudom mit tegyek. Már telefonon is beszéltünk. Szimpatikus és megbízhatónak tűnik. Mi a véleményetek?
2013. szept. 27. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előtte azért cam, hogy tuti ő van-e a képein :)
2013. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem bevált :)
2013. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon ez a te döntésed.
2013. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha telefonon is beszéltél vele, és nem volt olyan a hangja mintha csak egy 50 éves uriember próbált volna fiatalabb hangon beszélni, akkor találkozzatok!
2013. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse. Nem veszítesz semmit.:)
2013. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, de a szokásos szabályok szerint. Nyilvános hely, nappal, valakinek előtte mondd, hogy hová mész, és ne legyél vele egész nap.


A helyszínen/-ről meg azonnal lépj le, ha bármi nem oké.

2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 6osnak igaza van :) Nekem egyáltalán nem jelentett problémát a nappal találkozás kérdése. Idő is teljesen oké volt, úgy hogy hajrá!
2013. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2013. szept. 27. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdemes: Ha tudtok találkozni,illetve ha látsz valami esélyt arra,hogy a későbbiekben több legyen köztetek.. :)

Bár egyenlőre csak talizz vele,meg beszéljetek sokat (telóba,facen,skypeon )

2013. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált, 3 éve vagyunk együtt, januárban összeköltözünk. Nyugodtan találkozhatsz vele, csak elsőre ne egy eldugott kis utcát válasszatok, hanem olyan helyet, ahol azért mások is vannak. Így biztosan nem lesz baj. Jobb is, ha minél előbb találkoztok, mert ha sokáig csak leveleztek, kialakulhat róla egy hamis kép a fejedben, és lehet hogy csalódnál, amikor élőben találkoztok.

Hajrá!


22/L

2013. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!