Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik csajra úgy nyomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik csajra úgy nyomult hogy "Megnéznélek fürdőruhában, meg milyen jó a tested" a másikkal meg normálisan. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Az egyik ismerősömmel (lány) elkezdtünk vele ismerkedni. Ez a srác először a lánynál nyomult ezzel a fürdőruhában szeretnélek látni téged, meg ilyen szöveggel. Rá pár héttel nálam meg tiszta normálisan. Hogy merre lakom, milyen suliba jártam, hány tesóm van, milyen a munkám stb. Nekem soha sem tett ilyen nyomulós megjegyzéseket. Most ez hogy van?
2013. szept. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem a bnőd lekkoptatta, rájött hogy ez a módszer nem müködik, így mást alkalmaz.
2013. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt is el tudom képzelni, hogy a barátnődet olyan típusnak látja, akiknél ez jön be. Téged meg értelmes lánynak tart. Valószínűleg jobban tetszel neki.
2013. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, kedves második.

Minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy ez a lány nem valami okos. Aranyos, rendes, de butuska. Én egy visszafogottabb, csendes jókislány típus vagyok. De amúgy én ezt pozitívnak fogom fel hogy érdeklődő. Hogy kérdezget, érdekli mi van velem, meséljek magamról stb.

2013. szept. 28. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor beletrafáltam :) Bizonyára téged többre tart, így ismeretlenként is. Mondjuk azért vigyázz a sráccal, nem árul el róla sok jót, hogy először a barátnődet fűzögeti, aztán mikor kudarcot vall, akkor téged... :) Csak óvatosan!
2013. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!