Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany, aki tetszik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany, aki tetszik! Hogy tudnam ezt elmondani neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval: Van egy lany , aki nagyon tetszik, szerintem En is neki(legalabb is remelem).A gond az hogy a p*cs baratja ma szakitott vele es nagyon szomoru!:( Szerintem nem szeretne a kozeljovoben uj kapcsolatot(bár, lehet,nemtudom). Amikor szakitott vela baratja , en mentem oda eloszor es vigasztaltam meg , megoleltem ,es sirt. Nem lehet hogy nagyon atlatszonak tuntem? Szerintetek el hivjam valahova, a penteken vagy szombaton?:) En egy mozira vagy Go Kart ra gondoltam, utana meg ugy lesz ahogy alakul..A lany:14 En pedig 14/f vagyok.
2013. okt. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszel!
2013. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk, ne hívd, akkor nem hívod?


Dehogynem, elhívod, aztán majd kialakul. Észre fogja venni magától h tetszik neked.

2013. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el, ennyi idősen még az sem kell hangsúlyoznod hogy randi meghívás ez. Keresd az érintését, ha látod hogy nem húzódik el előled, akkor abból tudhatod hogy érdemes neki udvarolnod.
2013. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1. Igen? akkor hogy szoktal hivni?
2013. okt. 7. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég! :D
2013. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A shoulder to cry on becomes a dick to ride on .
2013. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!