Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha se igent se nemet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha se igent se nemet nem mond, meddig érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

ha randira hívom azt mondja, oké, aztán kikapcsolja a telefont.

ha ráírok,akkor hol ontja magából a szót,hol elolvassa és nem válaszol.

ha kedveseket mondok nevetgél.

ha gyengéden hozzáérek nem mondja, hogy ezt ne, hagyja, hogy megismételjem.

hogyan lehetne eljutni addig,hogy lehessen ebből valami, vagy kapjak egy egyértelmű elutasítást?


2013. okt. 13. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg azt nem mondja: talán

LOL

2013. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát randira hívtad és azt mondta "oké". Ez után el is mentetek randira? Mert ha nem, akkor ez elég egyértelmű.
2013. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen idióta libát hayni kell a francba. Csak szórakozik veled.
2013. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2, mentünk volna de rám írt, hogy mások is jönnének, azt hiszem nem esett le neki,hogy randira gondoltam. így nem mentem el.
2013. okt. 13. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pontosan leesett neki, hogy mire gondoltál, ezért is csinálta, amit csinált. Hagyd a csajt, jó eséllyel semmit nem akar tőled.
2013. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem csókold meg oszt' jó van, ott helyben kiderül minden és nem fog tovább szórakozni veled ;) ha hagyja, h hozzáérj, akkor a csókot is fogja hagyni sztem
2013. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha érti,hogy érdekel engem,akkor miért nem lehet egy igent vagy egy nemet egyértelműen kimondani? ez az,amit nem értek.
2013. okt. 13. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy fiú detto ezt csinálta velem. Mondd meg neki nyíltan, h bejön, és akarnál többet tőle. Majd ne hagyd, hogy talonban tartson. Könnyebb a nemet feldolgozni, mint a talánt. -.-
2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg a nap fel kell , addig érdemes.
2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!