Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti hány elutasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hány elutasítás után estek kicsit kétségbe, hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Tehát nem olyanra gondolok, hogy szerelmes vagy és elutasít, mert az nagyon fáj. Hanem olyanra, hogy odamész random, átlagos (nem bombázó), kedves tűnő csajokhoz pl szórakozóhelyen és elutasít. Elvileg nekem azt mondták a csajok, hogy 20-30 ig ne essek kétségbe, mert jó esetben kb minden 30. csajnak jön be egy átlagos külsejű (nem sármos, gazdag stb) pasi. Mi az igazság? Én 5 elutasítás után kicsit ingerült szoktam lenni és őrlődöm. ti, hogy vagytok ezzel?
2013. okt. 24. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
1228
2013. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
még csak én utasítottam el
2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
1.
2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Moszuke ***** válasza:
1
2013. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Visszautasítás nem létezik. :D Csak egy visszajelzés, hogy valamit éppen rosszul csináltál vagy éppen nem vettél észre. A nők mindig az aktuális érzelmi állapotodra reagálnak, ha az rendben van (ami persze nem kis meló, mire összejön és mindig lehet javítani rajta), max. logisztikai dolgokon csúszhat el a dolog (pl. ketten vannak lenn a barátnőjével, akit haza kell kísérnie).
2013. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Sztem is kb. ez a 20-30 reális, ha nem bombanőknél próbálkozol. Ha ennyiből se kellesz egy lánynak sem, akkor bizony csúnya vagy.
2013. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, te bejössz minden 30. csajnak? Mosolyog ráf minden 30. csaj az utcán?
2013. okt. 24. 19:29
 8/26 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon komplex kérdéskör és nem lehet számmal kifejezni.


Általában nem a külső a baj, hanem a szeretethiány manifesztálódása, amit a lányok megéreznek és alapból negatív tartományban indul náluk az ember. Másik az, hogy türelmetlenek vagyunk és ajtóstul rontunk a házba...


A külső pedig nem feltétlenül fontos, de a megjelenés igen.

2013. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én pl. ma a neten 16 lánynak írtam (van fent képem) és egyik sem írt vissza, annyit sem, hogy bú vagy bá. Pedig nem eszem meg őket, ha azt mondják, hogy bocsi, De NEM! Csekélység lenne egy válasz, de mégis az emberség jele, bármilyen is a tartalma.
2013. okt. 24. 19:43
 10/26 anonim ***** válasza:

"Utolsó, te bejössz minden 30. csajnak? Mosolyog ráf minden 30. csaj az utcán?"

Nem, mivel én csúnya vagyok.

2013. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!