Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok ronda, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok ronda, mégis képtelen társkeresőn egyetlen lány sem annyit visszaírni, hogy bocsi, de nem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Előnyös kép van kint magamról. Választékosan beszélek és írok. Semmi kivetni való nincs rajtam. Átlagos külső, kedves jellem. mégis 26 ma elküldött levélből 23 at megnéztek és egy szót sem írtak vissza. Romokban vagyok. Mit tegyek?
2013. okt. 24. 19:51
 1/9 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2013. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz előbe ;) vagy ha tanács kell írj privibe 17 / L
2013. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a picsba a társkeresőket és ismerkedj itt. :D
2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes téma... pont most regisztrált lakótársam egy társkeresőre. Még képet se tett ki magáról, de egyből kapott 4 üzenetet! Azért valahogy szortírozni kell. Bár nem társkeresőztem még soha, de szerintem csak ez lehet a magyarázat. Az is lehet, hogy valami pluszt kéne belevinned a leveledbe. Gondolom, ha már ugyan azt a szöveget kapja az ember 50xre is, akkor már egyből landol a kukában...

N

2013. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 üzenetet és pasi? Kizártnak tartom, hogy kép nélkül kapott volna ennyit. Egyik ismerősöm is nagyon jól néz ki, tényleg, és kb 10 ből 1-2 re ha kap választ. Csak úgy alapból nem is írnak rá, neki kell próbálkozni.
2013. okt. 24. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nem.. nő a lakótársam. Ebből csak annyit akartam kihozni, hogy marha sok üzenetet kapnak a csajok, és valahogy kikell válogatni azokat, akikkel tényleg ismerkedni szeretnének. Így szerintem vigyél bele valami pluszt és akkor nagyobb sikered lesz. Az, hogy valaki nagyon jól néz ki szerintem még hátrány is egy ilyen oldalon. Pont ezt beszéltük tegnap a csajokkal, hogy az már gyanús, hogy ha valaki ilyen jól néz ki és fent van egy társkeresőn.
2013. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban mi a gyanús, hogy jól néz ki?
2013. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőztem, teljesen átlagos csaj vagyok, nem egy szuperbombázó, átlagos kép is volt kint, de az első napokban kb napi 50 levél jött (ez persze aztán csökkent, de 10-20 levél volt majdnem minden nap). Egyszerűen képtelenség ennyire válaszolni...

Meg szerintem nem lenne jobb érzés, ha visszajött volna 23 "bocsi, de nem" válasz, nem?

25N

2013. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha az Internet Explorernek van bátorsága, hogy megkérdezze, lehet-e alapértelmezett böngésző, te is el tudsz hívni egy lányt randira, élőben.
2013. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!