Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál való sikertelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál való sikertelenségem miatt, hiszen soha nem volt még párom 27 évesen sem, jogos ha fel akarom adni az életemet és nem törődni semmivel?

Figyelt kérdés
Teljesen romokban vagyok az örökös elutasítások miatt. Pedig nem vagyok utolsó undorító ronda alak. Mégis soha sem élőben, sem párkeresőn sem jött össze. Van rendes megértő családom, kedves rokonaim, megfelelő munkahelyem (diplomás vagyok), de semmi nem jön össze. Csak az elutasítás. Vessek véget a szenvedésnek? Nem szeretnék. Tanács?:
2013. okt. 24. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem a veséd
2013. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz! Én holnap ugyanúgy megiszom a reggeli kv-m.
2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Erre mondják:

A diploma nem oszt, nem szoroz, sikeresebb nem leszel tőle

2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 BlackSword ***** válasza:
Mi vagy Te??? Kislány??? SZedd már össze magad és sűrgősen hagyd abba a rinyálást!!! Ezzel a hozzáállással a fizetett partner is el fog küldeni... Persze fizetés után...
2013. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Az a tanácsom, hogy a viselkedéseden kellene változtatnod. De te meg ezért semmit nem teszel...

Szerintem ne adj fel semmit, mert lehet még hosszú évtizedekig szexelhetnél, de ha feladod, semmi örömöd nem lesz.

2013. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 egytüneményvagyok ***** válasza:
Én nem paráznék ettől ennyire. Milyen stratégia szerint kerestél eddig nőt?
2013. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kérlek, ha megfelelő jövedelemmel rendelkezel, fáradj el egy pszichológushoz. Nagyon hasznos tud lenni, hogy segítsen megismerni saját magadat és felhívja a figyelmedet a negatív mintázatokra, amin elcsúszik az összes ismerkedés.


Ha pedig azt akarod mondani, hogy hülyeség és a pszichológusok semmire sem jók, inkább ne írj semmit. Nem érdekel.

2013. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne add fel az életedet emiatt!Tudom könnyű mondani de inkább küzdj minden egyes nap a negatív gondolatok ellen.Hiddel lesz párod csak ne görcsölj rajta annyit!
2013. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos. Mint írtad az életed többi része nagyon is rendben van. A görcsös párkeresést add fel, ne az életedet. Próbálj ki új dolgokat, így új környezetbe kerülsz, új emberek közé, és ismerkedhetsz, DE ne görcsösködj.
2013. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő jövedelemmel rendelkezel, inkább qrvázni járj! Az többet használ, mert legalább a szexhiányodon enyhít. A pszichológus nem tud jóképűbbé varázsolni. Ja, ha 27 évesen nem volt még párod, akkor csak te hiszed, h nem vagy ronda.
2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!