Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és szerintem én is bejövök neki, de most volt egy balesete amiben a barátnője meghalt és ő is nagyon rossz állapotban van, és arra gondoltam 1 hét múlva küldenék neki tonna szám csokit és leírnám h szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem először is csak legyél ott neki...hidd el ha nem is olyan nagy dolognak látszik, de az...
2013. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy a jelenlegi állapotában nem lenne a legjobb ötlet, hogy rázúdítod az érzéseidet. Most inkább hagyd békén ezekkel a dolgokkal, meglátogatni meglátogathatod, ajándékot is vihetsz, de az érzéseidről talán jobb, ha még hallgatsz. Szerintem inkább csak beszélgess vele, éreztesd, hogy a támasza is lehetsz, ha arra van szüksége, most szerintem éppen elég lehet neki feldolgozni a balesetet és a barátnője halálát.
2013. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kórházban van, küldj neki virágot, de nem tudom, hogy kíváncsi-e Rád. A vallomás most nem igazán időszerű, vagyis rosszul venné ki magát. Lehet, hogy a csoki se érdekelné. Kicsit bővebben, hogy hol van, hogyan hallottad ezeket a dolgokat, milyen kapcsolatban vagy vele, szerintem kihagyhatatlan szempontok, hogy jó válaszokat adjanak a válaszolók.
2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!