Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanács kéne! Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kéne! Van egy fiú aki nagyon tetszik a munkahelyemen és nem tudom hogy keltsem fel a figyelmét!?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok és nem merek szemezni vele .Azt szoktam csinálni hogy munka után még be megyek és végig sétálok előtte szép smink , csinosan felöltözve stb ... de semmi. Nagyon tetszik nekem ez a fiú és meg akarom szerezni tippeket és tanácsokat kérnék levélben komiban !!???

2013. okt. 25. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

2 órán belül a 3. kérdésedet nyitod ugyan azzal a szöveggel.

Miért?

2013. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem csak kétszer írtam ki meg változtattam a szövegén és azért mert nem nagyon érkezett válasz .
2013. okt. 25. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem fog odamenni jelek nélkül... Ő sem akar felsülni. Minimum szemezned kéne vele ahhoz, hogy odamenjen hozzád kezdeményezni.
2013. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek hogy be égek azért nem merek vele szemezni.
2013. okt. 25. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki mer, az nyer és aki nem mer, az csak nyel.


Tessék elgondolkodni ezen. A sült galambot várni butaság. Ha akarod, hogy legyen valami, kezdeményezz.

2013. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ez igaz kicsit merészebb leszek
2013. okt. 25. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nő/lány vagy. Más, mint ha férfi/fiú lennél. Egy férfinak ciki beégni, egy nőnek inkább csak aranyos. Még ha nem is úgy sül el, lehet, hogy pont ez fog neki tetszeni. ;) Vesztenivalód meg nem igazán van...
2013. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy szemezéssel nem igazán lehet beégni. Ha nem is tetszel neki maximum aranyosnak tartja. Ellenben ha a férfi nem tetszik a nőnek akkor a nő azt gondolja általában, hogy "mit akar ez tőlem? Esélye sincs."

Sajnos tapasztalat, mert a baráti társaságban vannak lányok és ha egy egy ismeretlen fiú próbál velük szemezni akinek esélye se lenne nála akkor azt egyből kibeszéli valakivel, elmondja valakinek. Ha velem próbál egy lány akkor csak szimplán aranyosnak tartom és egyáltalán nem gáznak.

2013. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot meg fogom próbálni
2013. okt. 25. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!