Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nagyon közvetlenül viselkednek másokkal, azok ribizlik?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt, aki ilyen már-már túlon túl kedvesen viselkedik az ilyen barátaival, megöleli a pasi barátait, karonfogva megy egyikkel-másikkal, közel hajol hozzájuk meg minden. Na egyszóval kicsit úgy viselkedik mintha a barátnőjük lenne.


Az ilyenek könnyen kaphatóak? Azért viselkednek így mert nekik ez már megszokott, mert már sokakkal lefeküdtek?

Egy szóval ribizlik?



2013. okt. 27. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Málnák.
2013. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
gesztenyék
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha flörtölnek is erőteljesen,akkor az már annak mondható.Szóval szerintem azok.
2013. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Fiúként mondom . Inkább örüljetek bakker , hogy valamilyen módon kinyílvánítja a tetszését. Ha meg igényli az ölelgetést az egy dolog. Sok lányismerősöm ilyen aztán a legkevésbé sem bogyótermés egyik sem
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretett függők.
2013. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is van pár ilyen ismerősöm. Szerintem ez nem gond, ha a lány és a fiú is szingli. Akkor van baj, ha valakinek van kapcsolata. Ha a lánynak van, akkor a pasijával kellene ezt csinálnia. Ha a fiúnak van, akkor nem szabadna a lánynak semmibe venni azt, hogy a fiúnak van valakije.

Én nem nevezném őket "ribizliknek", de azért kell egy bizonyos határ.

Amúgy meg nem biztos, hogy sokakkal lefeküdtek. Vannak szűz lányok is akik ilyenek.

2013. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!