Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány. Meg szeretnék vele ismerkedni, de nem közös a társaságunk. Mégis hogyan? 17/F

Figyelt kérdés

Megszeretnék ismerkedni egy lánnyal.(Soha nem volt barátnőm, pedig sokan mondják hogy helyes vagyok meg minden, sportolok, egyszerűen csak félénk vagyok). Szóval vissza a tárgyhoz. Van egy haverom akinek a sulijába jár a lány, sajnos nem osztálytársak, hogy lenne egy ember aki bemutatna egymásnak. A probléma itt kezdődik, hogy csak facebook-on tudnék megismerkedni vele.(kezdetben persze) Ha rá írnék, mit írhatnék neki?(lássuk be elég gáz a szitu, egy vadidegen csávó ráír egy lányra hogy tetszik:D). Ha összejönne, hova mehetnénk el első randira(Pesten élek), mozi meg ilyenek alapból kilőve, mert ismerkedni mennénk nem filmet nézni, arra lesz még idő:D Szóval ha idáig eljutnánk, mikor csókolhatnám meg és hogyan?(mint mondtam nem volt még barátnőm).

Válaszotokat előre is köszönöm.



2013. okt. 31. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Irjal ra azt kesz.semmit nem veszithetsz.
2013. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam így, ráírtam a lányra, de én nagyon elrontottam.:) Először is ne nyomulj rá annyira, szóval csak ismerkedni próbálj, leírod neki, hogy milyen szimpatikus, és hogy szívesen megismerkednél vele. Igazából ő már ekkor vágni fogja, hogy mit akarsz tőle. Először próbálj udvarolni neki, élőbe is próbálj meg minél több időt együtt tölteni vele. Ha lehetséges akkor kísérd haza, beszélgess vele sokat, majd utána hívd el randizni.
2013. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, írd le amit most ide is felvéstél. Szerintem még aranyosnak is fogja találni, hogy ennyire tetszel neki így vadidegenként is. Beszélgessetek egy kicsit, aztán ha tényleg olyan a leányzó, ahogyan elképzelted, kívül-belül, akkor hívd el egy randira. (És mikor elhívod, használd a randi szót, mert volt már belőle félreértés, tapasztalat :D). Ha tényleg a beszélgetésen van a hangsúly, akkor egy hangulatos beülős kávézás a nyerő, vagy így, hogy jön a hideg, a Mozaik teaházat nagyon tudom ajánlani, a Király utca Deák felőli végén van. A csókról meg annyit, hogy nem muszáj rögtön az első randin megejteni, lehet a másodikon is, de mindig célszerű a végén, egy megfelelő pillanatban, vagy egy rövidebb csend közben, ha van ilyen.
2013. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 könny17 ***** válasza:
Elsődlegesen nyugodtan írj rá. Hogy szia van kedved beszélgetni... :) Ha már a személyes találkozot meg beszélted vele vagy a randit vidd el sétálni egy szép helyre :) Ott beszélhetsz vele rengeteget :) És közben esztek, vagy isztok valamit. :) csók hát azt általában a csaj jelzi, hogy mikor akarja, én egyszer találkoztam egy lánnyal csak úgy és 30 perc után már csókoltam, meg letapiztam ahol akartam, és honnan tudtam h hogy szabad-e? :) Utaltam rá szavakban és amikor láttam, hogy nem zavarná finoman elkezdtem fogdosni dereka, aztán a hasa, és így tovább lejjebb :) Szóval csak tapintatosnak kell lenni. :)
2013. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy még sose találkoztam vele személyesen. Tehát nem kivitelezhető az együttlét.
2013. okt. 31. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!