Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmnek a volt barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

A barátnőmnek a volt barátja nagyon megtetszett és én is neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon fontos nekem, hisz minden bajból mindig kihúzott és örökké csak a jót akarja nekem. De a volt barátjával kavarunk. Bár ők úgy jártak, hogy semmi puszi, semmi csók... semmi. Barátnőm azt mondta, hogy őt nem érdekelné, ha járnék vele. De tettem egy kegyes hazugságot: Hogy nem fogok vele járni, mert barátnőmet tudom, hogy nagyon megbántanám. És megharagudna. A srác viszon eszméletlenül jól néz ki, mindent megtesz értem és sikerült elfelejtenem miatta a volt barátomat. A volt barátomat senki nem tudta túlszányalni, de most végre találtam valakit aki nélkül, a levegővétel is nehéz. Segítsetek nekem. A barátnőmre és a srácra is szükségem van. Mindkettőjüket nagyon szeretem. Lehet nem vagyok az a minta barátnő, de ha egyikőjüket elveszíteném akkor nagyon fájna. Mit tegyek?
2013. nov. 5. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit szólsz ahhoz, ha őszinte lennél velük?
2013. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A volt barátomat senki nem tudta túlszányalni"...

Nem ismersz még annyi embert, hogy ilyet bármikor is kijelenthess. :)


Szerintem el kéne mondanotok a barátnődnek, hogy így áll a helyzet, hogy tetszetek egymásnak. A kavarást nem mondanám el egyelőre (bár csúnya dolog), mert csak nagyobb fájdalmat okoznál, finoman kéne beadagolni ezt aztán majd meglátjátok, hogyan tovább. Kétlem, hogy megmaradna a háromszög minden szöge. Itt valamelyik szög ki fog pottyanni.

2013. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!