Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok valami jó helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami jó helyet mondani az Örs vezér tere környékén?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Pestre (kb2 hónapja) és találkoztam egy lánnyal megbeszéltünk első randit meg ,hogy az Örs-ön találkozunk. Nem ismerem még környéket légyszíves segítsetek!


21-20 évesek vagyunk



2013. nov. 6. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott az IKEA, van kanapé meg ágy, fel is avathatjátok, ha este 10 után benn maradtok.
2013. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valami bowling pálya van a környéken ha jól tudom :D
2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sugár,kibővített Árkád
2013. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Örsön leginkább csak egy jó nagy plaza van (árkád). Ha moziba akarod hívni, vagy valami gyors kajára, akkor jó a hely.

Van vele szemben egy park is, de az nem annyira jó hely.

2013. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ (főleg a második kommentelőnek) kicsit specifikusabban esetleg? Mit lehet errefelé csinálni, vagy valami jó kis helyet ahova be tudunk ülni elvileg rossz idő lesz...
2013. nov. 6. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Célszerűbb metrózni egyet szerintem. Blaha és Astoria közelében rengeteg jó hely van, és negyed óra az Örsről.
2013. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy az Árkád,vagy villamossal a szugló utcáig,ahol biliárd,vagy az Erzsébetkirályné aluljáróig,ahol a séta a ligetben.
2013. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Árkád.
2013. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!