Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a velemenyetek errol? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol? Lent

Figyelt kérdés
van egy lany akivel mar 2-3 hete beszelgetek, nagyon jol megvagyunk, jokat beszelgetunk. jovohet hetfon fogok vele talalkozni, este vegez az iskolaval, es haza fogom kiserni. de ez nem randi! nekem nagyon tetszik a lany, de azt nem tudom, hogy en tetszem e neki, vagy lehetne e koztunk valami. mit szabad csinalnom? szeretnem megfogni a kezet, arra gondoltam. ha van koromlakk a kormen, akkor megfogom es megdicserem, legalabb annyi ideig had erintsem meg. szabad e a derekat megfognom es ugy setalni vagy kezen fogva? abban remenykedek, ha lesz olyan jo a hangulat, akkor amikor elkoszonok akkor megcsokolhatom. szal annyi a kerdesem hogy ha mar ismerem a lanyt akkor szabad e ezeket csinalnom, amiket felsoroltam? en 19/F o 15/L

2013. nov. 10. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ h h viszonyul hozzád.

Tehát a kérdés h szerinte randi-e vagy nem.

Ha nem vagy benne biztos rosszul elsülhet, főleg h te már nagykorúnak számítol! Tehát ilyen korban még rendesen függnek az emberek a szüleiktől, nehogy a szülein keresztül vmi gond legyen.


Most ez mellékesen, a 4 év korkülönbség nem sok, csak nem ebben az életszakaszban, ő még gyereknek számít, te pedig már felnőttnek. Ha várnál 1-2 évet más lenne a helyzet.

De a saját korosztályodban nem találsz senkit? ;)


Mind1, szval itt csak ez az életszakasz lehet akadály, más nem nagyon... ;DDD

2013. nov. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

persze a cselekvés mindig 1000x jobb,mint a szavak,meg az írkálás.

viszont nyugodtan és határozottan fogd meg a kezét,nem kell ennyire sunyiban.

ha nevet öleld meg játékosan,gyakran.

adj neki egy spontán puszit.

és ha vevő ezekre akkor csók,vagy szájrapuszi.

2013. nov. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És, ha megkérdeznéd tőle? Csak annyit, séta közben, hogy megfoghatom a kezedet? A válasz mindent elárul, és elutasítás esetén sem égő.
2013. nov. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az edesanyjat ismerem, meg a lanyt is 2 eve legalabb, anno az anyja tamogatta is volna h legyen koztunk valami(persze ezt a lany nem tudta) en nem akartam akkor semmit, de hibaztam... szal azzal nem lenne problema hogy a szulei mit szolnanak ahhoz hogy a lanynak en vagyok a baratja. amugy eddig 3 kapcsolata volt, 1-2 honaposak, de en nen ennyi idore tervezem, probalnam vele konolyra forditani a dolgokat... Nem olyan vagyok aki kihasznalja az ilyen fiatal koru lanyokat. szerintem o meg szuz, de ha lenne koztunk valami, akkor turelmes lennek es varnek arra hogy "felnoljon" a dologhoz! engem ez valahogy nagyon vonz es nagyon szeretem ha egy lanyra ugymond varni kell, legalabb en is meg tudom igy mutatni hogy szeretem es nem arra kell... na szoval, ha ez egy sima talalkozas a reszerol is, mert en is annak gondolom, egy szimpla haza kiseres a sulibol kb 15 perc lenne, nem hosszu ido, de ha azt latom hogy jol erzi magat, es nem utasitja el a kozeledesem, tapintasom akkor akar lehet csok is az elkoszoneskor? amugy csak azert tartok ezektol mert mielott ra irtam 2 hete, azelott szakitott a baratjaval (1hetes kapcsolat volt, a csavo dobta, mer"nem erzem jol magam a kapcsolatban", de a pontos okat meg a lany sen tudja...) es nagyon szerette a baratjat, nem tul korai igy ramozdulnom? mi zajlik le ilyenkor a lanyok fejeben? par hettel szakitas utan lehet szabad az ut egy masik sracnak?
2013. nov. 10. 10:51
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tényleg ennyire jóba vagytok és ő is bír téged akkor csak jól esne neki.:) szóval szerintem próbáld meg. lehet ezzel segítesz h túl legyen a volt barátját ha tényleg ennyire szerette.:)
2013. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom szepen a valaszokat! mindenkinek ment a pacsi ;)
2013. nov. 10. 16:37
 7/8 anonim válasza:
Elmondod mi volt?
2013. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat, kicsit bonyolultabb az ugy mint gondoltam. beszelgettunk facen, es szoba jott a volt pasija, es o meg szereti, sot, szerelmes bele, es meg probalkozik h ujra egyutt legyenek... igy tegnap nem mertem semmi olyat csinalni, varok meg egy kicsit, pentekre tervezem h elhivom rendes randira, attol fugg milyen ido lesz... es akkor kiderul h lehetne e valami, de nemhiszem h bele fog menni, hisz o meg szerelmes...
2013. nov. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!