Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytassam? Vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem, nagyon régóta szeretek valakit, aki szerencsére már szigli, és úgy érzem ő is szeret velem lenni.


Minden szép és jó lehetne, ha nem jutnának folyton eszembe a régi dolgok. Mikor párkapcsolatban volt, sok megjegyzést tett felém.


Volt amikor hasonlított valakihez, hogy mennyivel jobb nálam mint pasi, sőt olyan is volt, hogy egy fiú ismerőse mellett kiállt úgy, hogy teljesen kimaradhatott volna ebből az egészből, és akkor is engem bántott.


Ő ilyen kicsit zárt ember, de még mindig imádom ennek ellenére, csak mikor ezek eszembe jutnak, nem értem hogy hogyan szerethetne így.


Én is bántottam akkor (ezek miatt), de valójában azokat egyáltalán nem gondoltam komolyan.


Úgy érzem magam a közelében mintha egyáltalán nem lennék férfi, ugyanakkor ő ilyen jeleket nem mutat most, talán épp ellenkezőleg.


Legutóbbi beszélgetésünk során is várt volna egy puszit, csak inkább elköszöntem szóban, mert féltem hogy nem akarja. Mit csinálnátok most?



2013. nov. 12. 14:44
 1/5 A kérdező kommentje:

na ha már ti sem tudtok írni erre semmit, akkor tényleg el kell gondolkodnom azon, hogy mit csináljak...


nagy a tehetetlenség a fejemben. azt hittem ha szinglilesz akkor minden egyszerű lesz, de talán most még bonyolultabb a dolog mint volt...

2013. nov. 12. 21:49
 2/5 anonim válasza:

MEG KELL VELE BESZÉLNI NYILTAN MERT AZ EMBER A SZÓBÓL ÉRT NEM GONDOLATOKBÓ.........KÉRDEZD MEG SZERET-E MÉG ÉS GONDOLD VÉGIG MIT MONDASZ NEKI HA IGENT ÉS MIT HA NEMET MONDD


én is ilyen helyzetban vok csak lányban.....de .......sok sikert szólj ha kihagytam vmit oks? :)

2013. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elég ritkán találkozunk, eddig ameddig "nem terveztem" pedig mindig összefutottunk.


Most nem találkoztam vele, ami miatt annyira elment a kedvem így az egésztől, hogy az leírhatatlan.


Ezt így nem bírom végigcsinálni, hogy hol van a buszon hol nincs, ha nincs, akkor ideges leszek, meg elkezdek minden örültségre gondolni. Pont most zártam le azokat az éveimet hogy én valamiért is stresszeljek, ha ez így működik csak, akkor inkább befejeztem, mert most is egyszerre van bennem féltékenység, aggódás és idegesség.

2013. nov. 14. 18:42
 4/5 anonim válasza:

Semmit. Keress magadnak egy olyan nőt aki mellet férfinak érezheted magad.

A nőt férfit akarnak, nem egy papucsot, természetesen ha nincs férfi akkor jó a papucs is, de mihelyt feltűnik, egy férfi rögtön le leszel koptatva. Aztán még oda a maradék férfiasságod, és így bele vágni egy másik kapcsolatba sokkal nehezebb lesz. Ott basztad el, hogy engedtél neki. Pl nekem volt hogy az első randin mondta a csaj, hogy fessem ki a körmét. Mondtam neki ne is álmodjon róla, mert én biztos nem fogom. Válasz erre: Egyszer találkoztam egy olyan pasival aki kifestette, nekem még egy olyan papucsot.

Látod, egy kis gorombasággal is lehet jó pontot szerezni, és este már enyém volt a csaj. Persze ezt nem a dugásra értettem, hanem az a tekintett amikor keres valamit a szemedben. Ha azt megvan akkor rád vágyik mint férfira.

Ne frusztráld magad légy férfi ne nyavalyogj ide.

2013. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
JA,JA Euzt mondtam én is hallgass ránk.... :)
2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!