Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h megismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h megismerkedem egy lánnyal 1-2 napon belül oda-vissza vagyok érte és elrontom mindig?

Figyelt kérdés
szóval megismerkedek egy lánnyal 1-2 napon belül oda vissza vagyok érte,de annyira erőltetem a dolgot h elrontom az egészet..pl most is 1 nap után találkoztunk,megbeszéltük h komolyat akarunk egymástól erre,nem hív nem ír a csaj..ha én keresem akkor meg gyorsan lelép...talán túl erőltetem ? és várnom kellene amíg kicsit enyhül a helyzet vagy a csaj keressen ???

2013. nov. 14. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfojtod, mert örülsz h végre összejött valami.
2013. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért lép le, mert nem tudsz vonzalmat kelteni. Mivel nem vonzódik, nem is fogja folytatni.


"Amint túlzottan ragaszkodsz valamihez... mindent elszúrsz."


Azaz te akarod, és mindent megteszel, hogy megszerezd Csak ez a cél, pont azokat a dolgokat gátolja, ami ép kellene neked.

2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert 1-2 nap alatt nem alakul ki komoly vonzalom. Mégis hogy gondolod? 1 hét alatt akarsz vele eljutni az esküvőig?
2013. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy "ijesztő" módon sietsz a dolgokkal. Pl. amit most is írtál, hogy az első találkozón megbeszélitek hogy komolyat akartok a másiktól. Ez kissé meredek, főleg annak függvényében, hogy nem is ismeritek egymást, valószínűleg én is menekülnék egy ilyen nyomulós pasitól.

Nem kell hogy odáig meg vissza legyél csak attól, mert szóba állt veled valaki és nehogy azt hidd, hogy a nők azt szeretik, ha mindenféle ismeretlen vagy alig ismert pasi üldözi őket az érzelmeikkel.

Hova sietsz egyébként? :) Mennyi idős vagy? Én azt javasolnám, hogy ne akarj mindent egyszerre és azonnal. Mindennek megvan a maga rendje és módja, és illik végigmenni bizonyos lépcsőfokokon. És figyelj a lány jelzéseire, hogy mi az ami neki már esetleg sok vagy még nem időszerű. De mindenképpen változtass azon, amit most csinálsz, mert így csak el fogod ijeszteni magadtól a lányokat.

2013. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok,és igen örülök h végre összejön valaki,mert engem csak kihasználtak eddig már görcsösen akarok egy új kapcsolatot,ahol valaki szeretne...
2013. nov. 14. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy szerintem ezzel a hozzáállással pont az ellenkezőjét fogod elérni. Már csak azért is, mert nyilván süt rólad, hogy mennyire akarsz valakit és egy lány szemében ez nem túl vonzó dolog. Gondolj bele, te se lennél túl jó véleménnyel egy olyan lányról, akiről látszik, hogy mindegy hogy ki, csak legyen valaki.

Nem értek hozzá, így lehet nincs is igazam, de nem lehet, hogy neked elsősorban magaddal kellene tisztába jönnöd? Nekem úgy tűnik, mintha félnél egyedül lenni pár nélkül és görcsösen vágysz a szeretetre. Ne nekem válaszolj, hanem magadnak. Mert elsősorban a személyes belső problémáinkkal kell tisztában lennünk és megoldanunk ahhoz, hogy képesek legyünk egy egészséges kapcsolatban részt venni.

Szerintem jót tehetne neked, ha egy időre leállnál az ész nélküli párkereséssel és csak magadra koncentrálnál. Hogy egyedül is jól érzed magad és hogy ne akarj érzelmileg egy társtól függeni. Egyébként se vagy elkésve semmivel, tudom, ez most téged a legkevésbé se vigasztal, megértem.

De mindenképpen gondolkozz el saját magadon.

2013. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazi szeretet nem lehet sem erőszakkal sem egyébbel megvenni, az jön magától vagy nem jön soha, ha beleszakadsz is.A nyulat nem bokrostól lövik.Ha nem szerelem az elő látásra.. csak türelemmel, kitartással, alig észrevehető ragaszkodással lehet elérni.A tulzott ...nyomulással.. a legtöbb leánynál éppen azt éred el , hogy nem érsz el semmit.Jobban teszed, ha már az első napon nem rohansz ajtóstól a házba. Légy diplomatikus alternájad a közömbösséget a kedvességgel, előzékenységgel egy egy virággal stb. Légy szerény , kulturált és várjad a kezdeményezést a leánytól is , ne akard már az első napokban azonnal két vállra fektetni. Nehéz erre receptet adni. Ezt tanulni kell.A normális szerelem megszerzése művészet.Kell tudni játszani a nők lelki hurjain.
2013. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!