Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érezni kezdtem valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezni kezdtem valamit a nálam idősebb volt főnöknőm iránt. Tanácsok/vélemények?

Figyelt kérdés

27F - 37N


Régebben a családi vállalkozásuknál dolgoztam. Aztán 5 éve tovább lépett a cégtől majd rá 1 évre én is.

Ő irodista lett valami komoly cégnél. Én pedig műszaki gépekkel dolgozok jelenleg beosztottként.

Sűrűn szoktunk a buszpályaudvaron találkozni a munkából jövet-menet. És mindig szívesen leáll velem beszélgetni még ha messziről is köszönök neki.


Egyszerűen érzem kettőnk közt az ún. "kémiát".

Nem tudom, ez az ő részéről is így van-e. Most lehet gyerekes, de félek a pofára eséstől, hogy elhívjam akár 1 kávéra is. Esetleg kinevet vagy ha nem is, illedelmesen elküld, hogy "gyerek" vagyok hozzá.

Volt már hasonló, nála fiatalabb de tőlem idősebb nővel ilyen példa rá. Ezért nem tudom hogyan lépjek.


Múlt héten hazafelé úton lezártam a beszélgetést eképpen: "Merre tartasz? Elkísérhetlek?" Erre elkezdett mentegetőzni, hogy jajj sietek nem akarlak feltartani stb...

Mióta ismerem, nincs párja és nem is az a randizós típus!!!

Mi lenne a tanácsotok?



2013. nov. 16. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd csak meg, de egyelőre ne mozdulj rá, csak hagyd, hogy megismerhessen téged. Ha egy kicsit mentegetőzik, az természetes, elég hihetetlen, hogy ekkora korkülönbség nem zavar téged, de ha ő is érzi a kémiát és meggyőződik róla, hogy normális vagy, akkor minden oké lesz. Én is ismerek olyan házaspárt, ahol a nő idősebb 11 évvel, nem akkora esemény már az ilyesmi.
2013. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig egyáltalán nem zavar :)

Sőt sokkal különbnek tartom az ilyen tapasztaltabb nőket mint a huszonéveseket, mert méltóak egy kapcsolathoz.

2013. nov. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!