Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy valljam be neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, már ismerem régebb óta mivel általános iskolába egy évfolyamba jártunk. Szóval tetszik nekem csak az a gond hogy eddig csak neten tudtunk beszélgetni, most pénteken lesz egy bál ahova eljön ő is. Hogyan valljam be neki úgy az érzéseimet hogy ne nézzen teljesen hülyének mert én rágörcsölök az ilyenre, és magamat sem akarom leégetni az ő szemében.

Csak értelmes válaszokat kérek.

Kérlek segítsetek!


2013. nov. 18. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a pia beszél belőled.
2013. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Így:"Figyi,xy!Őszintén beszélni akarok veled.Az a helyzet,hogy szerelmes lettem/vagyok valakibe".-"Éééés kibeee?"-te:"Közeli ismerősömbe,de nem tom,h ő mit érez.-Na,segíthetek?-te:Nem,mert az a valaki Te vagy...---megcsókolod.Ennyi.
2013. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy ő állítja hogy nem akar komoly kapcsolatot. Eddig csak neten beszélgettünk de neten meg nem akarom bevallani neki
2013. nov. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!