Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztályban tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályban tetszik egy lány (nagyon :D) ogy menjek oda beszélgetni :D?

Figyelt kérdés

csak nem tudom hogy hogy beszélgessek vele mert olyanféle hallgatag típus vagyok :D és mindig a barátnőivel lóg :/ válaszotokat előre is köszönöm :D ja és nem érdekel hogy "házinyúlra nem lövünk mondás mert szerelmes vagyok :D 15F

UI: legtöbbször ha ránézek mindig engem néz :D ez jelent valamit :D?


2013. nov. 19. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

diák szerelem ^^majd megtudod hogy rossz lesz :D


amőgy menj oda hozzá/ hívd el sétálni egy este és mondd meg neki mit érzel! az hogy néz, pedig jelenthet jót ^^

2013. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zotanbro ***** válasza:
hivd el a batatnoitol es onnantol menni fog.
2013. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi :D

csak egy baj van írtam hogy nem vagyok az a nagyon bátor típus és ahogy oda kerül a sor hogy beszélek vele megszólal és beparázok :D

2013. nov. 19. 18:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Nickname ez ütött xD
2013. nov. 19. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél erőt magadon, értékelni fogja a csaj, ha kezdeményezel
2013. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak hát félek az elutasítástól :/ meg mondom mindig ott vannak a barátnői :D
2013. nov. 19. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha már elhívtad, túl vagy a nehezén és a beszélgetés nem is lesz olyan nehéz:D
2013. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen,menj oda hozzá.Elképesztően idegörlő tud lenni,amikor a fiú nem kezdeményez,pedig látszik,hogy bejön neki a lány.Nem kell parázni,nem is úgy kell hozzá odamenni,hogy rögtön randira hívod.Először csak beszélgess vele a sulis témákról,vagy bármiről ami eszedbe jut,ahhoz nem is baj,ha ott vannak a barátnői.Sok sikert!:)
2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van, nincs is annál idegölőbb ha a fiú totojázik. Már bocsi. Nálam is kb. ez a helyzet volt (a lány szerepében). A jelenlegi barátom is ilyen drágaság volt. Ő ezt úgy kezelte le, hogy odajött megkérdezte, hogy mi a házi, és csodamód nem volt meg neki. Megkérdezte lemásolhatja-e. mikor végzet kérdezett pár hétköznapi dolgot. A barátnőim "vették a lapot" és odébb álltak. Ha a lánynak is normális barátai vannak akkor "segítenek neked". Nálunk sokat kellet vándorolni a termek között, és miközben sétáltunk ide oda köszönt beszélgettünk, nevetgéltünk. Egy idő után már természetes volt, hogy beszélgetünk.. ezután többen elmászkáltunk mindenfelé. Azután ilyen-olyan okokkal elhívogatott helyekre ahol csak ketten voltunk. Ez az egész egy hónap volt kb. Amikor bevallotta, hogy tetszem neki. sSzóval azóta járunk :3 csak egye ügyelj ne légy sok ideig barát szerepben, mert akkor defekt van. Egy idő után félsz majd elmondani, ezért nem mondod. Ő a barátjaként fog tekinteni nem fiúnak.. Szóval, csak éppen annyi időt hagyj neki, hogy megismerjen. És 100% hogy jelent valamit. De csak 90%, hogy azt amire gondolsz ;) na hajrá és ne félj attól hogy rögtön nem kettesben vagytok. :) 16/L
2013. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!