Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIT csináljak? HELP

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT csináljak? HELP

Figyelt kérdés

Nem is filóznám sokat, de napokba megismertem 1 14 éves lányt interneten és igazából tök 1 hullámhosszon tudok vele lenni belső 10/10 külső is gyönörű nekem és hát ő neki 1 19F srác tetszik és igazából lenne esélyem nála? Neki nem nagyon van esélye a 19 évesnél sőt szinte 0. Napokba camoltunk és azóta mindig a gondolataimban van. De ha feljön Chatre egész nap elpereg vele az idő. És igazából helyesnek tart. MIT TEGYEK???

Ui.: Én 15F vagyok



2013. nov. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a más tetszik neki...
2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet de mégse. Mi ezt nem tudhatjuk töki..:)
2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőle kéne megkérdezned
2013. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tevetke ***** válasza:
Miért kell kétszer kiírni ugyanazt a kérdést? -.-
2013. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz, adiig van esélyed nála amíg nem jön össze mással a szemed előtt vagy addig amíg meg nem mondja hogy "bocsi nincs esélyed" szerintem beszélgess vele többet, érdeklődj, legyél nagyon-nagyon kedves, figyelmes, megértő és érdekeljen minden velekapcsolatos (még ha nem is így van)

próbáld meg kideríteni hogy mennyi esélyed van

hajrá, remélem segítettem puszi :D

2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!