Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás után mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után mennyit érdemes várni, hogy jelentkezzen a fiú?

Figyelt kérdés
Előtte két hétig nem volt lehetőség találkozni, de beszélgettük chaeten sokat, és minden reményteljes volt. A tali is jó volt szerintem, én jól éreztem magam (igaz, elég közömbös voltam minden iránt, de eddig még sosem találkoztam olyannal aki nekem is tetsszen, nem nagyon tudom kifejezni a valós érzelmeim). Az illető már több mint egy hete nem keres, úgy maradt még beszélünk. Nagy hiba volt, hogy én kerestem közben, s 1-2 rövid semleges beszélgetést indítottam?

2013. nov. 27. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Magad is rájöhettél volna,hogy nem fog keresni és nem kellesz neki.

Minek reménykedsz?

2013. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sok randim volt annó netröl (a férjemet is neten ismertem meg) Aki akart valamit az már aznp a arandi után irt hogy jól érezte magát mikor talizunk ujra stb. ha ö 1 hete nem jeelntkezik akkor esgyértlemü sajnos a helyzet:(
2013. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem, mert az első két héten minden nap ő írt, és jópárszor megerősítette, hogy szeretne ismerkedni velem. Ja, és félek, hogy valamit tettem vagy mondtam, amit félreérthetett, nehogy az jött volna le neki, hogy engem nem érdekel, pedig nagyon is igen.
2013. nov. 27. 19:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem netről ismerem, hanem személyesen már egy jópár hónapja, és mikor elkezdtünk potenciálisként gondolni egymásra 3 hete, akkor váratlanul meg is csókolt, minden előre tervezés nélkül...
2013. nov. 27. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
minden a randin döl el valsózinüleg nem tetszettél neki mégsem. ez benne van a pakliban bármikor bárkinél. Ha akarna töled valamit nem érdekelné hogy te adtál-e jeleket vagy sem, mert próbálna meghóditani. Sajnos fogadd el hogy mégsem te vagy az akit keres.
2013. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, sőt jó hogy kerested. Így tuti nincs az a helyzet hogy ő bizonytalan hogy te akarnál e valamit és emiatt elszalasztod a lehetőséget. A lehetőségeket meg kell ragadni, de ez esetben én is úgy látom hogy ez bukta sajnos. Én nem mondanám hogy feltétlen aznap elvárható hogy keresik az embert ilyen helyzetben, de azért 1 héten belül biztosan... fel a fejjel! majd jön másik, csak járj nyitott szemmel!
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van egy hülye szabály, hogy meg kell várni, hogy a lány írjon előszór visszajelzés-t másképpen a lány azt hiszi túl tolakodóak vagyunk és lelép ..... nem értem , annyi huje túl bonyolítást találnak ki ....


egyszerű kislány ha érdekel a srác akkor írjál neki te...

2013. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak azt nem értem, hogy nem szokás akkor szólni, hogy mi a szitu? Miért mondta mikor kérdeztem nem-e lenne kedve együtt menni kajálni óra után, hogy nem ér rá, majd legközelebb? Ennyit gondolkodik? Vagy abszolút nem is számítok, hogy én mivel maradok az "átverés" után?

2013. nov. 27. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember nem mondja ezt ki csak ha a másik angyon erölteti. elöször mindenki megpróbálkozik a nem keresem hátha kapcsol stratégiát.
2013. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!