Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nagyon kiábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon kiábrándulnátok egy lányból, aki tetszik, ha nálatok aludna és nagyon horkolna?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, addig fordítgatnám amíg abbahagyja :D
2013. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem.

DE elötte közölje velem hogy horkol:)

2013. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy,max nevetnék
2013. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, de a horkolás nem egészséges.
2013. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nálam(nálunk) aludna, akkor nekem nem kiábrándító lenne, de értékelném, ha szólna erről, mivel anyám is kegyetlenül horkol a szomszéd szobába, ezért ő használ ehhez valamiféle orrtapaszt. Nála bevált, szóval szerintem itt is segítene.
2013. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 la99 válasza:
Ha valaki szerelmes akkor inkabb csodalna a horkolasat a lanynak mint hogy kiabranduljon belole :)
2013. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
NEM! :). Ez inkább vicces! (Elsőre biztosan :D).
2013. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezen nem :)

A volt barátnőm horkolt éjjel igaz csak ritkán de volt amikor elég hangosan, épp kint voltam wc-n és amikor mentem vissza akkor volt hogy 2-3 percig horkolt szép hangosan. Picit nevettem rajta de nem volt gond. Reggel szóvá is tettem neki hogy horkolt éjjel és ő azt mondta hogy nem is tudott róla hogy horkol :) Igaz ritkán horkolt álmában volt amikor egyáltalán nem, vagy is nem keltem fel rá. De tényleg ha igazán szereti az ember a barátját/barátnőjét akkor legyen ez a legkevesebb hogy horkol.

Én horkolok éjjel álmomban ezt közöltem is a barátnőmmel, aki elfogadott így mert mondta hogy ez nem szégyen és mondta is hogy szerinte tök halkan horkolok, valamikor egyáltalán nem is horkoltam.

2013. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem találkoztam ilyennel. Aludj nálam, és másnap reggel megmondom.
2013. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor meg kell bökni, ha nem kövér valószínűleg nem folytatja. Nekem néha rájön a barátnőmre, de akkor meg forgatom:D és abba hagyja:)
2013. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!